Aktualności

16

wrzesień

2017

Aktualizacja wyników Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Aktualizacja wyników Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz zamieszczona została klasyfikacja Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej po sześciu biegach w kategorii OPEN, w kategoriach wiekowych oraz w kategorii nalepszych zawodnków gminy Międzyrzecz.
 
 
 
 

16

sierpień

2017

Witajcie po zawodach!!!

Witajcie po zawodach!!!

Dziękujemy wszystkim za bardzo liczny udział. W II Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej wystartowało nas blisko 180 osób, co jak na międzyrzeckie warunki jest ogromnym sukcesem! Pogoda dopisała, kibice i mieszkańcy Kęszycy Leśnej mocno wspierali zawodników na trasie długości  5 300 m.
 
W taki sportowy sposób uczciliśmy święto Wojska Polskiego w dawnym garnizonie, w którym służbę odbywali żołnierze aż pięciu narodowości. Nie ma lepszego miejsca dla odbycia takiego biegu. Cieszymy się, że wielu zawodników i ich rodziny mogły zobaczyć to piękne miejsce gminy Międzyrzecz.
 
Wiemy doskonale, że z niecierpliwością czekacie na oficjalne wyniki. Niestety na razie możemy opublikować jedynie nieoficjalne, które dostępne są już w zakładce Kalendarz imprez i wyniki. Ze względu na coraz większą frekwencję oraz popularność naszych biegów w regionie, będziemy chcieli zwrócić się w listopadowych zawodach ku elektronicznemu pomiarowi czasu.

Dziękujemy również sponsorom, partnerom oraz lokalnej władzy, która raczyła nas odwiedzić w tym bardzo ważnym dniu dla Klubu Biegacza Piast jak również wszystkim Fundacji "Przeciwko Leukemii" oraz wszystkim, którzy zadeklarowali chęć udostępnienia swojego szpiku kostnego rejestrując się w bazie Rejestru Dawców Szpiku.

10

sierpień

2017

Gazeta Lubuska Run 2017

Gazeta Lubuska Run 2017

Zapraszamy na baaaardzo interesująco zapowiadający się Gazeta Lubuska Run 2017!!! 
Już 7 października odbędzie się pierwsza edycja biegu na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Karina w Pszczewie, z okazji 65-lecia powstania naszej regionalnej gazety. Impreza odbędzie się na czterech dystansach. Bieg główny, ok. 10,5 km, wiedzie głównie leśnymi i polnymi drogami. Bieg hobby to dystans ok. 5 km. Rywalizacja w biegu młodzieży (12-15 lat) odbędzie się na trasie o długości ok. 1.200 metrów. Natomiast bieg dzieci i młodzieży do lat 12 rozegrany zostanie na trasie o długości ok. 400 metrów.
Zapisy dostępne są na stronie: http://super-sport.com.pl/zapisy-formularze.html

Uwaga! Limity startujących - 500 osób łącznie na 10 i 5 km oraz 150 osób w biegach dzieci i młodzieży.

30

lipiec

2017

Kolejny z biegów Grand Prix za nami

Kolejny z biegów Grand Prix za nami

W ubiegły piątek, 28 lipca 2017 roku odbyła się kolejna już impreza wchodząca w skład Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej, a organizowana przez MOSiW Międzyrzecz.
 
W XVIII Maratonie Sztafet rozgrywanym na terenie ośrodka wypoczynkowego nad j. Głębokie wzięło udział 25 zespołów pięcioosobowych. W zawodach między innymi wzięła udział sztafeta Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz w składzie: Zbigniew Kolis, Krzysztof Kochan, Michał Kubik, Tomasz Kazimierczak, Artur Kaczmarek zajmując 5-te miejsce w kat. 4+50 z wynikiem 2:42:26.
 
Wyniki zawodów oraz link do galerii zdjęć dostępny jest w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.

23

lipiec

2017

Podziękowania za wsparcie

Do II Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej pozostały już zaledwie trzy tygodnie, a spraw jeszcze sporo do załatwienia. Pragniemy podziękować partnerom, którzy czynnie włączają się w organizację naszego eventu: Miasto i Gmina Międzyrzecz, Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku, Hotel Kęszyca Leśna, Instalmar, Dom i Ogród Zbigniew LaskowskiZłotnik Paweł Ziobrowski, FH Amsport Miedzyrzecz, radny powiatowy Pan Zbigniew Smejlis, Instalko - p. Roman Strzelczyk22

czerwiec

2017

Bieg po Szpik

Po raz drugi odbył się „Bieg po szpik”. Uczestniczył w nim w pełnym składzie Zarząd KB „Piast” i 2/3 składu Komisji Rewizyjnej Klubu. Wsparci lekarzami, dawcami, biorcami i wolontariuszami „Fundacji Przeciwko Leukemii” pokonaliśmy sztafetą dystans 224 km na trasie Międzyrzecz – Szczecinek. Bieg sztafetowy rozpoczął się 15 czerwca o godz. 20:00, a zakończył 16 czerwca o 17:00. Mieliśmy w ten sposób ogromny zaszczyt rozpocząć i uczestniczyć w XI Zjeździe dawców i biorców szpiku kostnego.
 
Ideą tego biegu jest promocja dawstwa szpiku kostnego – jedynego leku skutecznego w walce z białaczką, która dotknąć może ludzi w każdym wieku.  W najbliższym „Biegu Żołnierza” organizowanym przez Klub Biegacza „Piast” w Kęszycy Leśnej 15.08.2017r., będzie możliwość oddania próbki krwi, celem rejestracji w bazie danych dawców szpiku. Pokażemy też filmy ze spotkań biorców i dawców, wywiady z osobami, które oddały szpik i go otrzymały.
 
My sportowcy, biegający dla zdrowia możemy zostać „Aniołami” dla drugiego człowieka. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do akcji i rejestracji. To nic nie kosztuje, a może komuś uratować życie. 

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 101111