Aktualności

05

styczeń

2018

Kolejni sponsorzy

Kolejni sponsorzy

Kolejnym sponsorem został radny gminy Międzyrzecz, p. Andrzej Chmielewski, który ufundował książki historyczne nawiązujące swoją tematyką do nazwy naszego biegu.

Bardzo serdecznie polecamy wydawnictwo Literat i wszystkie jej wydania, a to chociażby dlatego, że opisują historię i przyrodę naszej pięknej Ziemi Międzyrzeckiej.

Jeszcze raz dziękujemy!!!

05

styczeń

2018

Pensjonat pod Strzechą kolejny raz sponsorem naszego biegu

Pensjonat pod Strzechą kolejny raz sponsorem naszego biegu

Strategicznym sponsorem II Biegu Wyzwolenia został Pensjonat pod Strzechą należący do Pana Jacek Bełz, który ugości nasze biuro zawodów. 
 
Zadba on o odpowiednie nawodnienie, a także żebyśmy głodni i czyści wyjechali z imprezy.
Pensjonat pod Strzechą już po raz drugi gościć nas będzie w swoich progach!!! 

Bardzo dziękujemy za wielkie wsparcie naszej inicjatywy. No i chyba pęknie w końcu liczba 200 osób na naszym biegu.
Postarajcie się!!!
 

19

grudzień

2017

Posumowanie działalności KB Piast w roku 2017

Posumowanie działalności KB Piast w roku 2017

W dniu dzisiejszym, w Bibliotece Miejskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze, podsumowujące kolejny rok działalności KB PiastW czasie spotkania przedstawiono zrealizowane zadania w ostatnim roku, omówiono sprawy budżetowe oraz uchwalono kilka uchwał. Między innymi, jedną z nich jest zwolnienie w 2018 roku z opłat startowych zawodników którzy ukończyli 70 lat. Oczywiście w kolejnym roku kontynuować będziemy II edycję Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych do którego regulamin już wkrótce zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej.
 
Podczas spotkania zaprezentowany został projekt medalu, który otrzymają dobiegający do mety zawodnicy II Biegu Wyzwolenia w dniu 28.01.2018r. Autorem jest Jakub KACPRZAK, uczeń 4-klasy o profilu technik organizacji reklamy z Technikum nr 1 w Międzyrzeczu. Jednocześnie przypominamy, że aby otrzymać ten medal, należy dokonać rejestracji i opłacić wpisowe w terminie do 6 stycznia.

07

grudzień

2017

II Bieg Wyzwolenia

II Bieg Wyzwolenia

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę biegową, która zapoczątkuje kolejny, II cykl Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej.
 
Zawody odbędą się 28.01.2018r. o godz. 11.00 gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 8 km. Trasa nie będzie się różnić od tegorocznej edycji biegu. 
 

W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już regulamin biegu. Można tam również obejrzeć film z pierwszej edycji Biegu Wyzwolenia nakręcony przez p. Wojciecha Łangowskiego.

Zapisy internetowe realizowane będą poprzez portal www.maratonczykpomiarczasu.pl

30

listopad

2017

Spotkanie członków Klubu

Spotkanie członków Klubu

Spotkanie podsumowujące rok działalności KB Piast odbędzie się 19 grudnia (wtorek) o 16:30 w salce na parterze w Bibliotece Miejskiej. Uprasza się klubowiczów o wzorcową frekwencję ;)
Bedzie można zgłaszać swoje ewentualne spostrzeżenia co do funkcjonowania Klubu lub jego formy.
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu 

22

listopad

2017

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych

Zarząd KB „Piast” dziękuje wszystkim uczestnikom zawodów organizowanych w 2017r.
W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz, dodana została końcowa klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych po wszystkich odbytych siedmiu biegach wchodzących w skład tegorocznego cyklu. Dostępne wyniki obejmują klasyfikację OPEN, kategorie wiekowe oraz najlepszych Międzyrzeczan.
 
Podsumowanie cyklu zawodów w ramach Grand Prix Międzyrzecza za 2017 r. odbędzie się 28 stycznia na OW Głębokie podczas II Biegu Wyzwolenia
Na ten bieg przygotowany zostanie medal z wizerunkiem dowódcy Powstania Wielkopolskiego – gen. Józefa Dowbor Muśnickiego, obecnie patrona 17 WBZ w Międzyrzeczu, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 123808