Aktualności

11

listopad

2017

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

W dniu dzisiejszym 101 biegaczy postanowiło uczcić ten wyjątkowy dzień Narodowego Święta Niepodległości startując w zawodach w Międzyrzeczu. Do pokonania była trasa o dystansie 9 km dla mężczyzn oraz 7 km dla kobiet.
 
Najlepsze wyniki uzyskali:
Kategoria Kobiet:
Peron   Anita z Zielonej Góry - z wynikiem 29,54
Walentynowicz Monika z Gorzów Wlkp. - z wynikiem 30,27
Goździka  Agnieszka ze Strzelec Kraj.  - z wynikiem 32,54
Kategoria Mężczyzn:
Kryca  Dominik z Wędrzyna  - z wynikiem 32,11 (KB Piast Międzyrzecz)
Walkowski Cezary z Międzyrzecz   - z wynikiem 32,37 (KB Piast Międzyrzecz)
Majzlik  Piotr z Drezdenka - z wynikiem 33,01
 
Był to jednocześnie w tym roku ostatni z biegów zaliczany do cyklu cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Wyniki dostępne są już w zakładce Kalendarz imprez i wyniki

25

wrzesień

2017

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

11 listopada w Międzyrzeczu odbędzie się II Bieg Niepodległości. Start do biegu zlokalizowany będzie przy pomniku 1000-lecia (przy moście na Obrze). Kobiety będą miały do pokonania dystans 7 km, mężczyźni 10 km. Początek i koniec biegu jest wspólny dla kobiet i mężczyzn.
 
W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego i dlatego dla zawodników na mecie biegu wręczane będą odlewane medale z jego podobizną. W ten sposób chcemy odejść od „matrycowych medali sklepowych”.
 
Bieg Niepodległości kończy cykl zawodów Grand Prix gminy Międzyrzecz i całość rywalizacji za 2017r. Najlepszych biegaczy podsumujemy i uhonorujemy podczas Biegu Wyzwolenia 28 stycznia 2018r. 
 
Regulamin biegu i zapisy już wkrótce na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl

16

wrzesień

2017

Aktualizacja wyników Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Aktualizacja wyników Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz zamieszczona została klasyfikacja Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej po sześciu biegach w kategorii OPEN, w kategoriach wiekowych oraz w kategorii nalepszych zawodnków gminy Międzyrzecz.
 
 
 
 

16

sierpień

2017

Witajcie po zawodach!!!

Witajcie po zawodach!!!

Dziękujemy wszystkim za bardzo liczny udział. W II Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej wystartowało nas blisko 180 osób, co jak na międzyrzeckie warunki jest ogromnym sukcesem! Pogoda dopisała, kibice i mieszkańcy Kęszycy Leśnej mocno wspierali zawodników na trasie długości  5 300 m.
 
W taki sportowy sposób uczciliśmy święto Wojska Polskiego w dawnym garnizonie, w którym służbę odbywali żołnierze aż pięciu narodowości. Nie ma lepszego miejsca dla odbycia takiego biegu. Cieszymy się, że wielu zawodników i ich rodziny mogły zobaczyć to piękne miejsce gminy Międzyrzecz.
 
Wiemy doskonale, że z niecierpliwością czekacie na oficjalne wyniki. Niestety na razie możemy opublikować jedynie nieoficjalne, które dostępne są już w zakładce Kalendarz imprez i wyniki. Ze względu na coraz większą frekwencję oraz popularność naszych biegów w regionie, będziemy chcieli zwrócić się w listopadowych zawodach ku elektronicznemu pomiarowi czasu.

Dziękujemy również sponsorom, partnerom oraz lokalnej władzy, która raczyła nas odwiedzić w tym bardzo ważnym dniu dla Klubu Biegacza Piast jak również wszystkim Fundacji "Przeciwko Leukemii" oraz wszystkim, którzy zadeklarowali chęć udostępnienia swojego szpiku kostnego rejestrując się w bazie Rejestru Dawców Szpiku.

10

sierpień

2017

Gazeta Lubuska Run 2017

Gazeta Lubuska Run 2017

Zapraszamy na baaaardzo interesująco zapowiadający się Gazeta Lubuska Run 2017!!! 
Już 7 października odbędzie się pierwsza edycja biegu na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Karina w Pszczewie, z okazji 65-lecia powstania naszej regionalnej gazety. Impreza odbędzie się na czterech dystansach. Bieg główny, ok. 10,5 km, wiedzie głównie leśnymi i polnymi drogami. Bieg hobby to dystans ok. 5 km. Rywalizacja w biegu młodzieży (12-15 lat) odbędzie się na trasie o długości ok. 1.200 metrów. Natomiast bieg dzieci i młodzieży do lat 12 rozegrany zostanie na trasie o długości ok. 400 metrów.
Zapisy dostępne są na stronie: http://super-sport.com.pl/zapisy-formularze.html

Uwaga! Limity startujących - 500 osób łącznie na 10 i 5 km oraz 150 osób w biegach dzieci i młodzieży.

30

lipiec

2017

Kolejny z biegów Grand Prix za nami

Kolejny z biegów Grand Prix za nami

W ubiegły piątek, 28 lipca 2017 roku odbyła się kolejna już impreza wchodząca w skład Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej, a organizowana przez MOSiW Międzyrzecz.
 
W XVIII Maratonie Sztafet rozgrywanym na terenie ośrodka wypoczynkowego nad j. Głębokie wzięło udział 25 zespołów pięcioosobowych. W zawodach między innymi wzięła udział sztafeta Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz w składzie: Zbigniew Kolis, Krzysztof Kochan, Michał Kubik, Tomasz Kazimierczak, Artur Kaczmarek zajmując 5-te miejsce w kat. 4+50 z wynikiem 2:42:26.
 
Wyniki zawodów oraz link do galerii zdjęć dostępny jest w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 123825