Aktualności

22

czerwiec

2017

Wspólne treningi biegowe z KB PIAST Międzyrzecz

Wspólne treningi biegowe z KB PIAST Międzyrzecz

Wszystkich chętnych, którzy pragną pobiegać w miłym i przyjaznym towarzystwie zapraszamy w czwartki na 19.00 pod bramę Stadionu Miejskiego w Międzyrzeczu, skąd wybiegniemy na dalszą lub bliższą trasę w zależności od poziomu wytrenowania i chęci ;)

Jednocześnie informujemy, iż uruchomione zostały zapisy internetowe na II Bieg Żołnierza. Link do zapisów dostępny jest na portalu maratonczykpomiarczasu.pl
 
 


20

czerwiec

2017

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz, została zaktualizowana klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych po odbytych czterech biegach - I Biegu Wyzwolenia, XV Biegu po Słońce, II Biegu Konstytucji 3-go Maja oraz XXVI Międzyrzeckiej Dziesiątce. Dostępne wyniki obejmują klasyfikację OPEN, kategorie wiekowe oraz kategorię najlepszych Międzyrzeczan.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.
 
 


04

czerwiec

2017

Międzyrzecka Dziesiątka za nami

Współpraca Klubu Biegacza „Piast” Międzyrzecz i MOSiW-u przynosi pozytywne zmiany. Propozycje Prezesa Klubu w postaci: zmiany trasy biegu, wybicie okolicznościowego medalu z zabytkiem gminy Międzyrzecz (każdego roku będzie inny do kolekcji), kurtyna wodna na półmetku biegu postawiona przez OSP z Gorzycy dla schłodzenia zawodników, oznaczenie trasy co kilometr spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony biegaczy. Był głos z uwagą o leżących szyszkach na dukcie leśnym, ale to zamierzony cel organizatorów, którzy zafundowali wszystkim „darmowy masaż stóp” na odcinku 300m.
Bardzo ładna i niebanalna koszulka, którą otrzymali wszyscy zawodnicy zgłoszeni i opłaceni w terminie oraz smaczny posiłek regeneracyjny to zasługa pracowników MOSiW-u. Mamy nadzieję, że zawodnicy przyjadą w przyszłym roku w większej liczbie. Mamy jeszcze kilka pomysłów poprawy niektórych elementów dla uatrakcyjnienia i odbioru biegu. Na koniec prośba do wszystkich biegaczy: czytajcie regulaminy biegów, przestrzegajcie terminów zgłoszeń. Ułatwi to nam organizacje biegu dla wzajemnej satysfakcji.
Zarząd Klubu „Piast” i pracownicy MOSiW- u dziękują wszystkim zawodnikom i ich kibicom za udział w imprezie biegowej i zapraszamy na kolejne biegi do gminy Międzyrzecz.

27

maj

2017

Reprezentanci KB Piast Międzyrzecz zdominowali podium w Gorzowie Wielkopolskim

Reprezentanci KB Piast Międzyrzecz zdominowali podium w Gorzowie Wielkopolskim

21 maja 2017 w Gorzowie Wielkopolskim, odbył się II Bieg Rodzicielstwa Zastępczego organozwany przez Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie oraz Klub Sportowy Team Baryła Gorzów. W biegu głównym na dystansie 5 km wystartowało pięciu naszych klubowiczów, z czego w kategorii OPEN wszystkie miejsca na podium zajęli właśnie reprezentanci KB Piast Międzyrzecz. 
1. Edwin Kuszczyk - 0:17:18
2. Dominik KRYCA - 0:17:21
3. Cezary WALKOWSKI - 0:17:46
Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!
 
 
 

27

maj

2017

World Orienteering Day - Cała Polska Biega z Mapą

24 maja 2017r. na całym świecie odbyła się akcja popularyzująca Bieg na Orientację (BnO). W Polsce już po raz siódmy realizowano akcję popularyzującą biegi na orientację, natomiast Międzyrzecz został do niej zgłoszony po raz pierwszy. Był jedną z 31 miejscowości w 2017r. w której odbyła się akcja promująca biegi z mapą. Udział w niej wzięło ponad 260 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 1. Tajniki biegania z mapą zgłębiała też zaproszona na imprezę sportową zastępca Burmistrza Międzyrzecza Pani Agnieszka Śnieg. Impreza sportowa popularyzująca BnO odbyła się na terenie parku wokół Zamku i Muzeum w Międzyrzeczu na mapie o nazwie „Zamek Piasta”. 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z obszerniejszym artykułem oraz obejrzenia galerii zdjęć.

15

maj

2017

Rekrutacja do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyrzeczu

Rekrutacja do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyrzeczu

Drogi Rodzicu, zadbaj o edukację, zdrowie i kondycję swego dziecka! Po raz pierwszy na terenie Międzyrzecza siedmiolatki mają okazję rozpocząć naukę w klasie sportowej, jaka powstaje w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi.
 
Dzieci zakwalifikowane do tej klasy w ramach zajęć szkolnych mają zapewnione (dostosowane do wieku, możliwości i potrzeb) godziny bezpłatnego, tygodniowego szkolenia sportowego.
 
Dokładne informacje nt. rekrutacji dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.jedynka-miedzyrzecz.pl lub pod nr tel. 957412396 / 533392711
 

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 101121