Aktualności

23

lipiec

2017

Podziękowania za wsparcie

Do II Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej pozostały już zaledwie trzy tygodnie, a spraw jeszcze sporo do załatwienia. Pragniemy podziękować partnerom, którzy czynnie włączają się w organizację naszego eventu: Miasto i Gmina Międzyrzecz, Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku, Hotel Kęszyca Leśna, Instalmar, Dom i Ogród Zbigniew LaskowskiZłotnik Paweł Ziobrowski, FH Amsport Miedzyrzecz, radny powiatowy Pan Zbigniew Smejlis, Instalko - p. Roman Strzelczyk22

czerwiec

2017

Bieg po Szpik

Po raz drugi odbył się „Bieg po szpik”. Uczestniczył w nim w pełnym składzie Zarząd KB „Piast” i 2/3 składu Komisji Rewizyjnej Klubu. Wsparci lekarzami, dawcami, biorcami i wolontariuszami „Fundacji Przeciwko Leukemii” pokonaliśmy sztafetą dystans 224 km na trasie Międzyrzecz – Szczecinek. Bieg sztafetowy rozpoczął się 15 czerwca o godz. 20:00, a zakończył 16 czerwca o 17:00. Mieliśmy w ten sposób ogromny zaszczyt rozpocząć i uczestniczyć w XI Zjeździe dawców i biorców szpiku kostnego.
 
Ideą tego biegu jest promocja dawstwa szpiku kostnego – jedynego leku skutecznego w walce z białaczką, która dotknąć może ludzi w każdym wieku.  W najbliższym „Biegu Żołnierza” organizowanym przez Klub Biegacza „Piast” w Kęszycy Leśnej 15.08.2017r., będzie możliwość oddania próbki krwi, celem rejestracji w bazie danych dawców szpiku. Pokażemy też filmy ze spotkań biorców i dawców, wywiady z osobami, które oddały szpik i go otrzymały.
 
My sportowcy, biegający dla zdrowia możemy zostać „Aniołami” dla drugiego człowieka. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do akcji i rejestracji. To nic nie kosztuje, a może komuś uratować życie. 

22

czerwiec

2017

Wspólne treningi biegowe z KB PIAST Międzyrzecz

Wspólne treningi biegowe z KB PIAST Międzyrzecz

Wszystkich chętnych, którzy pragną pobiegać w miłym i przyjaznym towarzystwie zapraszamy w czwartki na 19.00 pod bramę Stadionu Miejskiego w Międzyrzeczu, skąd wybiegniemy na dalszą lub bliższą trasę w zależności od poziomu wytrenowania i chęci ;)

Jednocześnie informujemy, iż uruchomione zostały zapisy internetowe na II Bieg Żołnierza. Link do zapisów dostępny jest na portalu maratonczykpomiarczasu.pl
 
 


20

czerwiec

2017

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz, została zaktualizowana klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych po odbytych czterech biegach - I Biegu Wyzwolenia, XV Biegu po Słońce, II Biegu Konstytucji 3-go Maja oraz XXVI Międzyrzeckiej Dziesiątce. Dostępne wyniki obejmują klasyfikację OPEN, kategorie wiekowe oraz kategorię najlepszych Międzyrzeczan.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.
 
 


04

czerwiec

2017

Międzyrzecka Dziesiątka za nami

Współpraca Klubu Biegacza „Piast” Międzyrzecz i MOSiW-u przynosi pozytywne zmiany. Propozycje Prezesa Klubu w postaci: zmiany trasy biegu, wybicie okolicznościowego medalu z zabytkiem gminy Międzyrzecz (każdego roku będzie inny do kolekcji), kurtyna wodna na półmetku biegu postawiona przez OSP z Gorzycy dla schłodzenia zawodników, oznaczenie trasy co kilometr spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony biegaczy. Był głos z uwagą o leżących szyszkach na dukcie leśnym, ale to zamierzony cel organizatorów, którzy zafundowali wszystkim „darmowy masaż stóp” na odcinku 300m.
Bardzo ładna i niebanalna koszulka, którą otrzymali wszyscy zawodnicy zgłoszeni i opłaceni w terminie oraz smaczny posiłek regeneracyjny to zasługa pracowników MOSiW-u. Mamy nadzieję, że zawodnicy przyjadą w przyszłym roku w większej liczbie. Mamy jeszcze kilka pomysłów poprawy niektórych elementów dla uatrakcyjnienia i odbioru biegu. Na koniec prośba do wszystkich biegaczy: czytajcie regulaminy biegów, przestrzegajcie terminów zgłoszeń. Ułatwi to nam organizacje biegu dla wzajemnej satysfakcji.
Zarząd Klubu „Piast” i pracownicy MOSiW- u dziękują wszystkim zawodnikom i ich kibicom za udział w imprezie biegowej i zapraszamy na kolejne biegi do gminy Międzyrzecz.

27

maj

2017

Reprezentanci KB Piast Międzyrzecz zdominowali podium w Gorzowie Wielkopolskim

Reprezentanci KB Piast Międzyrzecz zdominowali podium w Gorzowie Wielkopolskim

21 maja 2017 w Gorzowie Wielkopolskim, odbył się II Bieg Rodzicielstwa Zastępczego organozwany przez Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie oraz Klub Sportowy Team Baryła Gorzów. W biegu głównym na dystansie 5 km wystartowało pięciu naszych klubowiczów, z czego w kategorii OPEN wszystkie miejsca na podium zajęli właśnie reprezentanci KB Piast Międzyrzecz. 
1. Edwin Kuszczyk - 0:17:18
2. Dominik KRYCA - 0:17:21
3. Cezary WALKOWSKI - 0:17:46
Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!
 
 
 

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 123786