Aktualności

11

maj

2017

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz, dodana została aktualna klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych po odbytych trzech biegach - I Biegu Wyzwolenia, XV Biegu po Słońce oraz II Biegu Konstytucji 3-go Maja. Dostępne wyniki obejmują klasyfikację OPEN, kategorie wiekowe. Klasyfikacja najlepszych Międzyrzeczan dostępna będzie w dniu jutrzejszym.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

03

maj

2017

Biegowy "długi weekend" za nami

Biegowy

Pierwszą z imprez biegowych w mijający weekend w naszym regionie był XV Bieg po Słońce, który w swojej nazwie dokładnie odzwierciedlał panujące warunki atmosferyczne. W trakcie rozgrzewki przed biegiem, biegaczy skrapiał deszcz, by w trakcie wręczania nagród rozświetlić się delikatnymi promieniami słońca.
 
Czołowe miejsca w biegu uzyskał Adam Draczyński z Nowej Soli i Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wielkopolskiego. Wyniki zawodów dostępne są w zakładce Kalendarz imprez i wyniki. "
 
 

03

maj

2017

Bieg Konstytucji 3-go Maja

Bieg Konstytucji 3-go Maja

Bieg Konstytucji 3-go Maja był kolejną imprezą biegową były dzisiejsze zawody organizowane przez nasz Klub. Była to druga już edycja tego biegu i ku naszej wielkiej satysfakcji wzięło w niej udział aż 136 osób!! Jest to niewątpliwie rekord frekfencji i mamy nadzieję, że z biegu na bieg będzie jeszcze większa.
W klasyfikacji OPEN najlepszymi okazali się:
1 - Szymon BELGRAU
2 - Maciej GRABEK
3 - Dominik KRYCA
W kategorii kobiet najszybciej dystans ok. 4,8 km pokonały:
1 - Karolina BILAWA
2 - Klaudia KOBYDECKA
3 - Klaudia GREDKA
Dostępne są już również wyniki i galeria zdjęć. Na klasyfikację Grand Prix trzeba jeszcze zaczekać, ale z pewnością dołożymy wszelkich starań aby ją uaktualnić w przeciągu najbiższych dni.

27

kwiecień

2017

Zaproszenie na Międzyrzecką Majówkę

Zaproszenie na Międzyrzecką Majówkę

W imieniu Zarządu Klubu oraz Burmistrza Międzyrzecza - p. Remigiusza Lorenza, zapraszamy do spędzenia w najbliższego weekendu majowego. Oczywiście w planie imprez głównymi punktami są biegi, w których bierzemy aktywny udział. Ale jak to mawiają "bieganie to nie wszystko", więc zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu najlepiej w gronie rodzinnym i najbliższych przyjaciół.
 
Plan przebiegu imprezy dostępny jest tutaj.

15

kwiecień

2017

Święta, święta, święta...

Święta, święta, święta...

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesolego "Alleluja" życzy Zarząd Klubu Piast Międzyrzecz.
 
P.S. Pamiętajcie również, że forma sama się nie zrobi.... Święta to nie tylko czas na biesiadowanie ;)
 
 14

kwiecień

2017

Ulgi dla aktywnych +70

Ulgi dla aktywnych +70

Zarząd Klubu Piast Międzyrzecz podjął decyzję o zwolnieniu wszystkich startujących z kategorii +70 z opłat startowych w biegach organizowanych w tym roku przez nasze stowarzyszenie. 
 
Mamy nadzieję, że zachęcimy tym do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez KB Piast.
 
 

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 101096