Aktualności

15

marzec

2017

XV Bieg po Słońce - Pniewo

XV Bieg po Słońce - Pniewo

Wspólnie z Międzyrzedzkim Ośrodkiem Sportu i Wypoczynku, Klub Biegacza Piast Międzyrzecz  zaprasza do udziału w XV Biegu po Słońce, którego start odbędzie się w dniu 02 maja br. o godz. 18.00 przy Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie k. Międzyrzecza. Wszelkie informacje dostępne są w regulaminie biegu - w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
 
Jednocześnie informujemy, że bieg ten zaliczany jest do IV Mistrzostw Ziemi Gorzowskiej w biegach długodystansowych oraz do I Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych.

24

luty

2017

II Bieg Konstytucji 3-go Maja w Międzyrzeczu

II Bieg Konstytucji 3-go Maja w Międzyrzeczu

Czas płynie, biegacze budują formę na kolejny sezon, a my również nie próżnujemy. Już wkrótce, bo za zaledwie dwa miesiące, odbędzie się kolejna edycja Biegu Konstytucji 3-go Maja. Dostępny jest już Regulamin biegu, a my zapraszamy gorąco do uczczenia tego dnia na sportowo.
Bieg zaliczany jest do I Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych.

11

luty

2017

Twój 1% podatku na Sport

Twój 1% podatku na Sport

Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz zwraca się z gorącym apelem do wszystkich członków Klubu, jego sympatyków i przyjaciół biegaczy, o przekazanie w rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT za 2016r. kwoty 1% podatku na nasz Klub.
Jak to zrobić? Wystarczy wpisać  w odpowiedniej rubryce rocznego rozliczenia nr KRS - 0000079458  i wpisać nazwę naszego Klubu. Urząd Skarbowy dokona za Ciebie wpłaty.  
Podany nr KRS jest to organizacja pożytku publicznego - Lubuska Federacja Sportu. 
W poprzednim roku 2016 w ten sposób Klub również uzyskał wpływy finansowe, które w całości przeznaczy na opłaty licencyjne w 2017 - tak długo trwają rozliczenia skarbowe.

29

styczeń

2017

Pierwsze wrażenia po I Biegu Wyzwolenia

Pierwsze wrażenia po I Biegu Wyzwolenia

Dziękujemy bardzo wszystkim za świetną atmosferę. Piękna, dość mroźna pogoda + pasja i zaangażowanie + morsowanie + pyszne jedzonko, które zapewnił Pensjonat pod Strzechą = żyć nie umierać! 
 
W przyszłym roku powtóreczka z delikatnym popracowaniem nad detalami. Mamy nadzieję, że frekwencja też będzie większa!

Dziękujemy za słowa uznania, których nie szczędzicie na serwisach społecznościowych, jak również wolontariuszom, którzy wsparli nas swoją pomocą. Do zobaczyska, na kolejnych imprezach organizowanych przez nasze stowarzyszenie, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z wynikiami z I Biegu Wyzwolenia w Międzyrzeczu (w zakładce Kalendarz Imprez i Wyniki). W zakładce tej również znajdują się linki do galerii zdjęć z naszej ostatniej imprezy.

28

styczeń

2017

Czołem Biegacze!!!

Już jutro, 29-go stycznia organizujemy I Bieg Wyzwolenia, zgodnie z hasłem Rocznicowo na Sportowo! 
 
Opłaconych zawodników jest 128 i tylu też zawodników ma zagwarantowany medal na mecie. Osoby te otrzymają medal w czas poprzedzający dekorację - nie bezpośrednio na mecie, aby uniknąć sytuacji, że ktoś opłacił, a nie dostał. Zapewniamy, że pójdzie to sprawnie. 
Start o 11.00 spod Pensjonatu pod Strzechą nad Jeziorem Głębokim. Dystans biegu to 8 km.
Bieg jest również początkiem I Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych.
 
Więcej szczegółów organizacjyjnych dotczących biegu dostępnych jest w pełnej treści tej wiadomości.

24

styczeń

2017

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Jak już wcześniej było zapowiadane, zapraszamy serdecznie do udziału w biegach organizowanych na terenie naszej gminy. We współudziale z MOSiW w Miedzyrzeczu organizujemy pierwsze Grand Prix w biegach długodystansowych.  Dostępny jest juz Regulamin 

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 101130