Aktualności

27

grudzień

2016

I Bieg Wyzwolenia

Zapraszamy gorąco na kolejne zawody organizowane przez KB Piast. Pobiegniemy w dniu 29.01.2017r. o godz. 11.00 aby wspólnie cieszyć się z powrotu Międzyrzecza do Rzeczypospolitej. Trasa biegu to jedna pętla długości 7 km mająca swój start i metę obok Pensjonatu pod Strzechą na ośrodku MOSiW nad jeziorem Głębokie. Wszelkie informacje dostępne w Regulaminie biegu.

23

grudzień

2016

Biegu Sylwestrowy

Biegu Sylwestrowy

W dniu 31 grudnia o godzinie 15.00 spotykamy się pod Zamkiem w Międzyrzeczu na Biegu Sylwestrowym!!! 
Impreza ma charakter towarzyski, żadnego ścigania, przepychania, podkładania nóg, itd. 
Dystans to około 8 km, ostatnie 3 - 4 km delikatne przyśpieszenie tempa dla wyczynowców. Po biegu przejście chętnych osób do domu Pana Andrzeja Frabińskiego, gdzie odbędzie się podsumowanie biegowego roku.
 
Do zobaczenia!!!

23

grudzień

2016

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Koleżankom i Kolegom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia ciepła w sercu, radości i wiary we własne możliwości. Niech ta Betlejemska Gwiazdka świeci nad Wami cały czas przynosząc szczęście i zadowolenie. Władze Klubu życzą spełnienia wszystkich marzeń, przychylności Wszechświata w realizacji najśmielszych celów. Siły w nogach i mądrości w głowie, rozwagi i równowagi w drodze do doskonałości.
Niech dopisuje Wam zdrowie i radość codzienna z każdego przebiegniętego kilometra. Życzymy Wam wspaniałej rywalizacji w ciekawych terenach oraz jeszcze większych sukcesów w ukochanym sporcie!

21

listopad

2016

Spotkanie KB Piast

Spotkanie KB Piast

Już 10 grudnia (sobota) o 10:30 od dawna wyczekiwane spotkanie Klubowe. Spotykamy się w Bibliotece Miejskiej, na dole w głównym holu. Będzie krótka prezentacja, pogadanka o planach na przyszły rok, wnioski z dotychczasowej działalności oraz wymiana uwag. Podczas zebrania odbędzie się także wręczenie upominków naszym maratończykom, którzy reprezentowali barwy klubowe na Maratonie w Poznaniu. Także osoby, które aktywnie włączały się w działalność KB Piast otrzymają reprezentacyjne bluzy na dekoracje oraz treningi. Pokażmy, że nasze stowarzyszenie potrafi jeszcze mocniej rozkręcić Międzyrzecz i okolice.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich Klubowiczów oraz sympatyków.

11

listopad

2016

I Bieg Niepodległości

Po raz pierwszy Klub Biegacza PIAST Międzyrzecz wyszedł z inicjatywą uczczenia Dnia Niepodległości na biegowo. Impreza okazała się bardzo udanym debiutem, gdyż pomimo mroźnej aury, na linii startu stanęło 56 zawodników. Tym bardziej, że oprócz biegu, organizowango w Międzyrzeczu, również takie imprezy odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Poznaniu, Gubinie i innych miejscach. Honorowym starterem do biegu był Burmistrz Międzyrzecza p. Remigiusz Lorenz, który również wręczał medale i statuetki dla zwycięzców i szczęśliwie rozlosowanych wśród uczestników biegu nagród sportowych.

15

październik

2016

I Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

I Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

Już niedługo, bo za niecały miesiąc odbędzie się następna impreza organizowana przez KB Piast - I Bieg Niepodległości. Myślę, że trasa spełni oczekiwania międzyrzeczan oraz przybyłych zawodników, gdyż nie będziemy biegać 4 kółek wokół osiedla. Wyjdziemy nieco bardziej w miasto oraz na jego obrzeża tak, aby pokazać więcej walorów naszego miasta i okolic. Zapraszamy już dzisiaj do kibicowania oraz brania aktywnego udziału w imprezie.
Dostępny jest już regulamin imprezy.

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 97701