Aktualności

03

maj

2017

Bieg Konstytucji 3-go Maja

Bieg Konstytucji 3-go Maja

Bieg Konstytucji 3-go Maja był kolejną imprezą biegową były dzisiejsze zawody organizowane przez nasz Klub. Była to druga już edycja tego biegu i ku naszej wielkiej satysfakcji wzięło w niej udział aż 136 osób!! Jest to niewątpliwie rekord frekfencji i mamy nadzieję, że z biegu na bieg będzie jeszcze większa.
W klasyfikacji OPEN najlepszymi okazali się:
1 - Szymon BELGRAU
2 - Maciej GRABEK
3 - Dominik KRYCA
W kategorii kobiet najszybciej dystans ok. 4,8 km pokonały:
1 - Karolina BILAWA
2 - Klaudia KOBYDECKA
3 - Klaudia GREDKA
Dostępne są już również wyniki i galeria zdjęć. Na klasyfikację Grand Prix trzeba jeszcze zaczekać, ale z pewnością dołożymy wszelkich starań aby ją uaktualnić w przeciągu najbiższych dni.

27

kwiecień

2017

Zaproszenie na Międzyrzecką Majówkę

Zaproszenie na Międzyrzecką Majówkę

W imieniu Zarządu Klubu oraz Burmistrza Międzyrzecza - p. Remigiusza Lorenza, zapraszamy do spędzenia w najbliższego weekendu majowego. Oczywiście w planie imprez głównymi punktami są biegi, w których bierzemy aktywny udział. Ale jak to mawiają "bieganie to nie wszystko", więc zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu najlepiej w gronie rodzinnym i najbliższych przyjaciół.
 
Plan przebiegu imprezy dostępny jest tutaj.

15

kwiecień

2017

Święta, święta, święta...

Święta, święta, święta...

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesolego "Alleluja" życzy Zarząd Klubu Piast Międzyrzecz.
 
P.S. Pamiętajcie również, że forma sama się nie zrobi.... Święta to nie tylko czas na biesiadowanie ;)
 
 14

kwiecień

2017

Ulgi dla aktywnych +70

Ulgi dla aktywnych +70

Zarząd Klubu Piast Międzyrzecz podjął decyzję o zwolnieniu wszystkich startujących z kategorii +70 z opłat startowych w biegach organizowanych w tym roku przez nasze stowarzyszenie. 
 
Mamy nadzieję, że zachęcimy tym do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez KB Piast.
 
 

14

kwiecień

2017

Poszukujemy wolontariuszy na II Bieg Konstytucji!!!

Poszukujemy wolontariuszy na II Bieg Konstytucji!!!

Jeżeli dysponujesz czasem wolnym i nie będziesz aktywnie uczestniczył/a w zawodach, to możesz pomóc ekipie organizacyjnej podczas zawodów. W zamian otrzymasz:
- certyfikat wolontariatu,
- upominek,
- poczęstunek,
- uściski członków Zarządu KB Piast.

Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenia zawodników do biegu odbywają się do godziny 15.00 dnia 26.04.2017 r. Po tym terminie istnieje możliwość zapisów w dniu biegu, jednak organizator nie gwarantuje otrzymania medalu na mecie. Zapraszamy!!!

06

kwiecień

2017

MOSiW & Gościniec na Półwyspie - sponsorem nagrody głównej XV Biegu Po Słońce

MOSiW & Gościniec na Półwyspie - sponsorem nagrody głównej XV Biegu Po Słońce

Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku oraz Gościniec na Półwyspie w Wysokiej, ufundowały wspólnie nagrodę główną w tegorocznej edycji Biegu Po Słońce, który odbędzie się w dniu 02.05.2017r. w m. Pniewo.
 
Zwycięzcy biegu w  kategoriach męskiej oraz kobiecej otrzymają podwójne zaproszenia do Gościńca na Półwyspie w Wysokiej.
 
Główna nagroda w tym roku składać się będzie z podwójnego vouchera na nocleg dla 2 osób ze śniadaniem, wraz z uroczystą kolacją i butelką wina.

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 154956