04

sierpień

2016

Na liście startowej I Biegu Żołnierza coraz liczniej

Do I Biegu Żołnierza zostało coraz mniej czasu ale jednocześnie lista zgłoszonych zawodników ciągle wzrasta. Obecnie zarejestrowanych jest już 37 chętnych. Jedncześnie przypominamy, że termin rejestracji gwarantującej otrzymanie pamiątkowego medalu upływa w dniu 09.08.2016r., oraz że opłatę za udział w biegu w wysokości 10 zł można uiszczać na konto Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz:
GBS Bank Międzyrzecz-nr konta: 28 83 67 0000 0024 5557 1002 0001 tytułem „Wpisowe na I Bieg Żołnierza–imię i nazwisko zawodnika”

18

lipiec

2016

I Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej

Klub Biegacza PIAST MIĘDZYRZECZ zaprasza serdecznie na I Bieg Żołnierza, do który odbędzie się w dniu 15 sierpnia 2016 roku w Kęszycy Leśnej.
Dostepny jest już regulamin biegu. Zapisy do biegu dostępne są już dostępne na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl

21

czerwiec

2016

III Nadwarciańska Dycha z kolejnymi świetnymi wynikami

W niedzielny poranek wraz z Edwin Kuszczyk, Cezary Walkowski, Michał Kubik i Dominik Kryca byliśmy na III Nadwarciańskiej Dyszce w Gorzowie Wlkp. Pogoda dopisała, organizacja również na przyzwoitym poziomie. Osiągnięte wyniki przez klubowiczów pozwoliły na zajęcie drugiego miejsca w drużynówce, natomiast indywidualnie wszyscy zajęli miejsca "na pudle" w swoich kategoriach wiekowych.

06

czerwiec

2016

XXV „Międzyrzecka Dziesiątka” za nami

W dniu 04.06.2016r. w naszym mieście został zorganizowany przez MOSIW Międzyrzecz bieg pod nazwą XXV „Międzyrzecka Dziesiątka”, w którym bardzo licznie wzięliśmy udział. Trudno byłoby zresztą na własnym podwórku nie liczyć na uczestnictwo naszych klubowiczów. Niebieski kolor koszulek stał się tutaj bardzo popularny i był widoczny wszędzie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach. Wyniki z biegu dostępne są tutaj.

28

maj

2016

KB Piast odnosi sukcesy

Pomału staje się regułą, że reprezentanci KB Piast pokazują wysoki poziom gdziekolwiek by nie startowali. Podobnie było w ubiegły weekend, gdzie czwórka naszych kolegów wystartowała w V Piątce Majowej na Osiedlu Poznańskim w Gorzowie Wlkp. I tym razem wszyscy zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji: Edwin Kuszczyk - 2 miejsce, Cezary Walkowski - 3 miejsce, Michał Kubik - 13 miejsce i Krzysztof Grzesiak - 14 miejsce. Gratulujemy udanego startu!!

19

maj

2016

Kolejne udane starty naszych kolegów

15 PZU Cracovia Maraton to już 15-ta edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, która odbyła się 15 maja 2016 roku. I w tym właśnie biegu ukończyła rekordowa liczba 5550 biegaczy, wśród których na linii startu stanęło dwóch naszych klubowych kolegów. I zgodnie z oczekiwaniami siągnęli niesamowite sukcesy. Edwin Kuszczyk zajął bowiem 31 miejsce OPEN z wynikiem 02:48:06 (PB)!! Również Cezary Walkowski poprawił swój rekord życiowy uzyskując czas 02:52:47 uplasowując się na 55 miejscu. Obu naszym kolegom bardzo serdecznie gratulujemy sukcesów.

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 106797