Aktualności

15

maj

2017

Rekrutacja do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyrzeczu

Rekrutacja do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyrzeczu

Drogi Rodzicu, zadbaj o edukację, zdrowie i kondycję swego dziecka! Po raz pierwszy na terenie Międzyrzecza siedmiolatki mają okazję rozpocząć naukę w klasie sportowej, jaka powstaje w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi.
 
Dzieci zakwalifikowane do tej klasy w ramach zajęć szkolnych mają zapewnione (dostosowane do wieku, możliwości i potrzeb) godziny bezpłatnego, tygodniowego szkolenia sportowego.
 
Dokładne informacje nt. rekrutacji dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.jedynka-miedzyrzecz.pl lub pod nr tel. 957412396 / 533392711
 

11

maj

2017

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz, dodana została aktualna klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych po odbytych trzech biegach - I Biegu Wyzwolenia, XV Biegu po Słońce oraz II Biegu Konstytucji 3-go Maja. Dostępne wyniki obejmują klasyfikację OPEN, kategorie wiekowe. Klasyfikacja najlepszych Międzyrzeczan dostępna będzie w dniu jutrzejszym.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

03

maj

2017

Biegowy "długi weekend" za nami

Biegowy

Pierwszą z imprez biegowych w mijający weekend w naszym regionie był XV Bieg po Słońce, który w swojej nazwie dokładnie odzwierciedlał panujące warunki atmosferyczne. W trakcie rozgrzewki przed biegiem, biegaczy skrapiał deszcz, by w trakcie wręczania nagród rozświetlić się delikatnymi promieniami słońca.
 
Czołowe miejsca w biegu uzyskał Adam Draczyński z Nowej Soli i Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wielkopolskiego. Wyniki zawodów dostępne są w zakładce Kalendarz imprez i wyniki. "
 
 

03

maj

2017

Bieg Konstytucji 3-go Maja

Bieg Konstytucji 3-go Maja

Bieg Konstytucji 3-go Maja był kolejną imprezą biegową były dzisiejsze zawody organizowane przez nasz Klub. Była to druga już edycja tego biegu i ku naszej wielkiej satysfakcji wzięło w niej udział aż 136 osób!! Jest to niewątpliwie rekord frekfencji i mamy nadzieję, że z biegu na bieg będzie jeszcze większa.
W klasyfikacji OPEN najlepszymi okazali się:
1 - Szymon BELGRAU
2 - Maciej GRABEK
3 - Dominik KRYCA
W kategorii kobiet najszybciej dystans ok. 4,8 km pokonały:
1 - Karolina BILAWA
2 - Klaudia KOBYDECKA
3 - Klaudia GREDKA
Dostępne są już również wyniki i galeria zdjęć. Na klasyfikację Grand Prix trzeba jeszcze zaczekać, ale z pewnością dołożymy wszelkich starań aby ją uaktualnić w przeciągu najbiższych dni.

27

kwiecień

2017

Zaproszenie na Międzyrzecką Majówkę

Zaproszenie na Międzyrzecką Majówkę

W imieniu Zarządu Klubu oraz Burmistrza Międzyrzecza - p. Remigiusza Lorenza, zapraszamy do spędzenia w najbliższego weekendu majowego. Oczywiście w planie imprez głównymi punktami są biegi, w których bierzemy aktywny udział. Ale jak to mawiają "bieganie to nie wszystko", więc zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu najlepiej w gronie rodzinnym i najbliższych przyjaciół.
 
Plan przebiegu imprezy dostępny jest tutaj.

15

kwiecień

2017

Święta, święta, święta...

Święta, święta, święta...

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesolego "Alleluja" życzy Zarząd Klubu Piast Międzyrzecz.
 
P.S. Pamiętajcie również, że forma sama się nie zrobi.... Święta to nie tylko czas na biesiadowanie ;)
 
 Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 224007