Aktualności

11

luty

2017

Twój 1% podatku na Sport

Twój 1% podatku na Sport

Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz zwraca się z gorącym apelem do wszystkich członków Klubu, jego sympatyków i przyjaciół biegaczy, o przekazanie w rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT za 2016r. kwoty 1% podatku na nasz Klub.
Jak to zrobić? Wystarczy wpisać  w odpowiedniej rubryce rocznego rozliczenia nr KRS - 0000079458  i wpisać nazwę naszego Klubu. Urząd Skarbowy dokona za Ciebie wpłaty.  
Podany nr KRS jest to organizacja pożytku publicznego - Lubuska Federacja Sportu. 
W poprzednim roku 2016 w ten sposób Klub również uzyskał wpływy finansowe, które w całości przeznaczy na opłaty licencyjne w 2017 - tak długo trwają rozliczenia skarbowe.

29

styczeń

2017

Pierwsze wrażenia po I Biegu Wyzwolenia

Pierwsze wrażenia po I Biegu Wyzwolenia

Dziękujemy bardzo wszystkim za świetną atmosferę. Piękna, dość mroźna pogoda + pasja i zaangażowanie + morsowanie + pyszne jedzonko, które zapewnił Pensjonat pod Strzechą = żyć nie umierać! 
 
W przyszłym roku powtóreczka z delikatnym popracowaniem nad detalami. Mamy nadzieję, że frekwencja też będzie większa!

Dziękujemy za słowa uznania, których nie szczędzicie na serwisach społecznościowych, jak również wolontariuszom, którzy wsparli nas swoją pomocą. Do zobaczyska, na kolejnych imprezach organizowanych przez nasze stowarzyszenie, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z wynikiami z I Biegu Wyzwolenia w Międzyrzeczu (w zakładce Kalendarz Imprez i Wyniki). W zakładce tej również znajdują się linki do galerii zdjęć z naszej ostatniej imprezy.

28

styczeń

2017

Czołem Biegacze!!!

Już jutro, 29-go stycznia organizujemy I Bieg Wyzwolenia, zgodnie z hasłem Rocznicowo na Sportowo! 
 
Opłaconych zawodników jest 128 i tylu też zawodników ma zagwarantowany medal na mecie. Osoby te otrzymają medal w czas poprzedzający dekorację - nie bezpośrednio na mecie, aby uniknąć sytuacji, że ktoś opłacił, a nie dostał. Zapewniamy, że pójdzie to sprawnie. 
Start o 11.00 spod Pensjonatu pod Strzechą nad Jeziorem Głębokim. Dystans biegu to 8 km.
Bieg jest również początkiem I Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych.
 
Więcej szczegółów organizacjyjnych dotczących biegu dostępnych jest w pełnej treści tej wiadomości.

24

styczeń

2017

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Jak już wcześniej było zapowiadane, zapraszamy serdecznie do udziału w biegach organizowanych na terenie naszej gminy. We współudziale z MOSiW w Miedzyrzeczu organizujemy pierwsze Grand Prix w biegach długodystansowych.  Dostępny jest juz Regulamin 

12

styczeń

2017

Na liście startowej wybiła liczba 100!!!

Na liście startowej wybiła liczba 100!!!

To znak dla nas, że zainteresowanie I Biegiem Wyzwolenia jest spore, więc tym bardziej spinamy pośladki, aby zagwarantować Wam bezpieczną, dokładnie zmierzoną i oznakowaną trasę. Przypominamy, że o uzupełnienie kalorii nie musicie się martwić z uwagi na sponsoring Pensjonatu pod Strzechą, który zadba o nawodnienie oraz odżywienie. 
Wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się zapisać, zapraszamy na www.maratonczykpomiarczasu.pl, gdzie można dokonać rejestracji.
Szykujcie formę!

Jednocześnie szukamy kilkoro wolontariuszy, którzy wsparliby swoją osobą nasz bieg. Oczywiście catering + morsowanie zapewnione. Wszyscy chętni otrzymają również zaświadczenie o udzieleniu pomocy w organizacji imprezy sportowej. Osoby chętne prosimy o kontakt z Michałem Kubikiem - tel. 781 640 294.

27

grudzień

2016

I Bieg Wyzwolenia

Zapraszamy gorąco na kolejne zawody organizowane przez KB Piast. Pobiegniemy w dniu 29.01.2017r. o godz. 11.00 aby wspólnie cieszyć się z powrotu Międzyrzecza do Rzeczypospolitej. Trasa biegu to jedna pętla długości 7 km mająca swój start i metę obok Pensjonatu pod Strzechą na ośrodku MOSiW nad jeziorem Głębokie. Wszelkie informacje dostępne w Regulaminie biegu.

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 185947