Aktualności

15

grudzień

2020

V Bieg Wyzwolenia

V Bieg Wyzwolenia

Wszystkich sympatyków biegania zapraszamy  na bieg organizowany przez KB PIAST Międzyrzecz, którym będzie V Bieg Wyzwolenia. Start biegu głównego zaplanowany został na godz. 13.00 w dniu 31.01.2021 r.  z terenu Ośrodka Wypoczynkowego Głębokie. W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już Regulamin biegu. 
 
Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, dlatego wszyscy uczestnicy muszą dostosować się do wymogów organizatora.
 
 
Prezentujemy jednocześnie projekt medalu, który otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą podobnie jak w latach ubiegłych dystans 8 km.

15

listopad

2020

V Bieg Wyzwolenia - 31.01.2021 r.

 
W dniu 31 stycznia 2021 r. Klub Biegacza Piast Międzyrzecz planuje przeprowadzić V Bieg Wyzwolenia na O.W. Głębokie.
 
Jednakże w związku z panującymi warunkami epidemiologicznymi zmieniona będzie formuła zawodów. Start będzie odbywał się w grupach, w odstępach czasowych, zmieniona zostanie również trasa biegu aby nie korzystać z dróg publicznych.
 
Szczegóły organizacyjne ukażą się w komunikacie.
 
 

19

sierpień

2020

Dyskwalifikacja


Organizatorzy V Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej decyzją zespołu sędziów wykreślili z listy wyników rezultat osiągnięty przez zawodniczkę, której przydzielono 49 numer startowy.
 
Niestety doszło do niebywałej sytuacji, bowiem z przeprowadzonej analizy dokumentacji zdjęciowej wynika, że z tym numerem na metę wbiega mężczyzna. Kłamstwo i oszustwo ma więc krótkie nogi. Ze względu na RODO nie publikujemy nazwiska osoby, której to dotyczyło. 
 
W związku z powyższym, zaktualizowana została lista wyników dostępna w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
 
 

18

sierpień

2020

Podziękowania

Podziękowania

Zarząd Klubu Biegacza „Piast” dziękuje wszystkim za udział w V Biegu Żołnierza. Byliśmy jako Klub jednymi z pierwszych, którzy w dobie pandemii korowirusa zdecydowali się na organizację biegu.

Wszystkie działania informacyjne Zarządu związane z przygotowaniami do biegu, praca biura zawodów, miejsce startu, podział na grupy startujące w interwale czasowym podyktowane były wymaganiami sanitarnymi.

Ukłony należą się wszystkim za zrozumienie tej sytuacji. Bardzo dziękujemy strażakom ochotnikom z Kęszycy Leśnej za postawienie kurtyny wodnej i zabezpieczenie trasy biegu.

fot. KKM Fotografia Sport

15

sierpień

2020

Wyniki V Biegu Żołnierza

Wyniki V Biegu Żołnierza

Sądząc po dzisiejszych wynikach zawodów, to większość zawodników była poprzez panującą pandemię COVID-19 spragnieni uczestnictwa w zawodach. 

Jako pierwsi, na tej niełatwej trasie linię mety przekroczyli:
WOSTAL Aleksander z Zielonej Góry z czasem 17:10
GREDKA Klaudia z Ośna Lubuskiego z czasem 20:09
W kategorii "międzyrzeczan" pierwsze miejsca zajęli odpowiednio:
KASICA Arkadiusz z czasem 18:54
Balcer Anna z czasem 21:59
 
Jako Zarząd Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz, gratulujemy wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników oraz jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację biegu - przede wszystkim OSP Kęszyca Leśna, sołectwo Kęszyca Leśna oraz MOSiW Międzyrzecz. A w zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępne są już oficjalne wyniki zawodów.
 
fot. KKM Fotografia Sport

12

sierpień

2020

Ważny komunikat dla zawodników V Biegu Żołnierza!!

Ważny komunikat dla zawodników V Biegu Żołnierza!!

1. Bieg odbędzie się w grupach 20 - osobowych w odstępie czasowym co 1 minutę
 
2. Uczestnik biegu musi być wyposażony w: maseczkę, długopis i agrafki
 
3. Każdy zawodnik zgodnie z zasadami zobowiązany jest do przestrzegania dystansu między zawodnikami w rejonie startu, mety i podczas podsumowania biegu. 
 

 

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 181941