Aktualności

23

grudzień

2018

Zebranie sprawozdawcze Klubu Biegacza PIAST

Zebranie sprawozdawcze Klubu Biegacza PIAST

W dniu 20.12.2018r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Klubu, podczas którego Zarząd klubu zapoznał członków klubu ze sprawozdaniem za ostatni rok działalności.
 
Podczas zebrania podjęto następujące uchwały:

  • obniżenie rocznej składki członkowskiej w Klubie,
  • zgodnie ze Statutem Klubu dokonano wyboru nowych członków Komisji Rewizyjnej Klubu,
  • przyjęto do realizacji plan imprez i zawodów sportowych na 2019r.
  • zaakceptowano projekt medalu na Bieg Wyzwolenia,
  • podjęto uchwałę, że w roku 2019 wszyscy 70 - latkowie będą zwolnieni z opłat startowych w biegach organizowanych przez Klub,
  • Zarząd upoważniony został do organizacji kursu sędziowskiego w lekkiej atletyce aby by mieć w Klubie własnych sędziów,
  • Zarząd ma podjąć działania organizacyjne w celu przeprowadzenia mitingu lekkoatletycznego - termin 29 czerwca 2019r. 

21

grudzień

2018

III Bieg Wyzwolenia

Medal III Biegu Wyzwolenia
Pragniemy zaprezentować projekt medalu, którzy otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy w dniu 27.01.2019r. ukończą II Bieg Wyzwolenia.
 
Dla tych, którzy nie doczytali regulaminu przypominamy, że w dniu 04.01.2019r. zakończone zostaną zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego poprzez stronę internetową, natomiast w Biurze Zawodów będzie możliwość zapisania się dla zaledwie 50 spóźnialskich, którzy nie dokonali zgłoszenia.
 
Jednocześnie przypominamy, że za zgłoszenie zawodnika uznaje się zgłoszenie osób, które dokonają pełnej rejestracji, tzn. wypełnią Formularz Rejestracyjny i dokonają opłaty startowej w terminie do 04.01.2019r.
 
Jak każdego roku, zawody te będą zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych oraz do Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych.

06

grudzień

2018

Coroczne zebranie Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz

Coroczne zebranie Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz

Zgodnie ze Statutem Klubu Biegacza „Piast” Międzyrzecz, w dniu 20 grudnia od godz. 16:15 w Bibliotece Miejskiej w Międzyrzeczu odbędzie się roczne walne Zebranie członków Klubu.
 
Podczas tego spotkania przestawione zostanie:
-  sprawozdanie z działalności Zarządu i Komisji Rewizyjnej za rok 2018,
-  uchwalanie programów sportowej, organizacyjnej i finansowej działalności Klubu,
-  rozpatrywanie i przyjmowanie sprawozdań Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
-  podejmowanie  innych uchwał.
 
W trakcie zebrania będzie można zgłaszać swoje ewentualne spostrzeżenia co do funkcjonowania Klubu lub jego formy.

Zarząd Kubu prosi wszystkich członków Klubu o jak najliczniejszą obecność w tym zebraniu.

28

listopad

2018

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2018

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2018


Serdecznie zapraszamy na ceremonię wręczenia nagród cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych za rok 2018, która odbędzie się w dniu 27.01.2019 na Ośrodku Wypoczynkowym „Głębokie”.
 
Ceremonia odbędzie się o godz. 11.00 - przed rozpoczęciem III Biegu Wyzwolenia, którego start został zaplanowany na godz. 12.00, na którą również zapraszamy wszystkich sympatyków biegania. Podobnie jak w latach ubiegłych, do pokonania będzie dystans 8 km. W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już Regulamin biegu oraz zapisy internetowe.
 
 

12

listopad

2018

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr

Zarząd Klubu Biegacza „Piast” składa wszystkim uczestnikom biegu przeprowadzonego w 100 - rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości podziękowanie za udział i sportową rywalizację.
 
Po raz pierwszy jako Klub zdecydowaliśmy się przeprowadzić biegi dla dzieci i młodzieży. Uśmiech zadowolenia i dumy po biegu z otrzymanego medalu nagrodził sportowy wysiłek. Wykonane przez rodziców na starcie i mecie zdjęcia będą na pewno miłą pamiątką w rodzinnym albumie. Planujemy podobne biegi przeprowadzić w dniu 3 maja 2019 r.
 
Niech Państwo wraz ze swoimi dziećmi zaczną już przygotowania do kolejnej sportowej rywalizacji. Proszę tylko pamiętać o sportowym obuwiu by być w zgodzie z regulaminem stadionu i zasadami przebywania na tego typu obiektach o podłożu tartanowym.
 
Szanowni rodzice, życzymy by wnuki Waszych dzieci na 200 - lecie odzyskania przez Polskę  niepodległości mogły też brać udział w podobnym biegu. Przechowany w rodzinie medal z naszego biegu niech na zawsze pozostanie cenną rodzinną pamiątką.
 
W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępne są wyniki biegów oraz linki do galerii zdjęć.
 
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości był ostatnim w tym roku biegiem z cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz są już umieszczone końcowe klasyfikacje tego cyklu. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z wynikami, a już wkrótce poinformujemy na naszej stronie o terminie i miejscu podsumowania tegorocznego cyklu Grand Prix.

fot. Lubuski Portal Biegowy

03

listopad

2018

Bieg pod Skocznię Narciarską w Czarnkowie

Bieg pod Skocznię Narciarską w Czarnkowie

Organizatorzy "Biegu pod Skocznię Narciarską" zapraszają biegaczy na imprezę, która odbędzie się 24 listopada 2018 w Czarnkowie (ok. 40 km od Krzyża Wlkp.).
 
Uczestnicy będą mieli do pokonania pętlę o długości 5 km o łącznym przewyższeniu około 300 metrów - bieg można zatem śmiało zaliczyć do biegów górskich. To niepowtarzalna okazja by wspiąć się po dawnym zeskoku skoczni narciarskiej w tym regionie Polski! 
 
Biegacze mają do wyboru do pokonania dystans 5 km (jedna pętla) oraz 10 km (dwie pętle). Na każdego uczestnika na mecie czekać będzie pamiątkowy medal, a w pakiecie startowym żel energetyczny od partnera imprezy: SQUEEZY POLSKA.
 
Strona imprezy: http://biegiwlkp.pl/events/bieg-pod-skocznie-narciarska-edycja-jesienna/

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 80559