Aktualności

24

styczeń

2017

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Jak już wcześniej było zapowiadane, zapraszamy serdecznie do udziału w biegach organizowanych na terenie naszej gminy. We współudziale z MOSiW w Miedzyrzeczu organizujemy pierwsze Grand Prix w biegach długodystansowych.  Dostępny jest juz Regulamin 

12

styczeń

2017

Na liście startowej wybiła liczba 100!!!

Na liście startowej wybiła liczba 100!!!

To znak dla nas, że zainteresowanie I Biegiem Wyzwolenia jest spore, więc tym bardziej spinamy pośladki, aby zagwarantować Wam bezpieczną, dokładnie zmierzoną i oznakowaną trasę. Przypominamy, że o uzupełnienie kalorii nie musicie się martwić z uwagi na sponsoring Pensjonatu pod Strzechą, który zadba o nawodnienie oraz odżywienie. 
Wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się zapisać, zapraszamy na www.maratonczykpomiarczasu.pl, gdzie można dokonać rejestracji.
Szykujcie formę!

Jednocześnie szukamy kilkoro wolontariuszy, którzy wsparliby swoją osobą nasz bieg. Oczywiście catering + morsowanie zapewnione. Wszyscy chętni otrzymają również zaświadczenie o udzieleniu pomocy w organizacji imprezy sportowej. Osoby chętne prosimy o kontakt z Michałem Kubikiem - tel. 781 640 294.

27

grudzień

2016

I Bieg Wyzwolenia

Zapraszamy gorąco na kolejne zawody organizowane przez KB Piast. Pobiegniemy w dniu 29.01.2017r. o godz. 11.00 aby wspólnie cieszyć się z powrotu Międzyrzecza do Rzeczypospolitej. Trasa biegu to jedna pętla długości 7 km mająca swój start i metę obok Pensjonatu pod Strzechą na ośrodku MOSiW nad jeziorem Głębokie. Wszelkie informacje dostępne w Regulaminie biegu.

23

grudzień

2016

Biegu Sylwestrowy

Biegu Sylwestrowy

W dniu 31 grudnia o godzinie 15.00 spotykamy się pod Zamkiem w Międzyrzeczu na Biegu Sylwestrowym!!! 
Impreza ma charakter towarzyski, żadnego ścigania, przepychania, podkładania nóg, itd. 
Dystans to około 8 km, ostatnie 3 - 4 km delikatne przyśpieszenie tempa dla wyczynowców. Po biegu przejście chętnych osób do domu Pana Andrzeja Frabińskiego, gdzie odbędzie się podsumowanie biegowego roku.
 
Do zobaczenia!!!

23

grudzień

2016

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Koleżankom i Kolegom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia ciepła w sercu, radości i wiary we własne możliwości. Niech ta Betlejemska Gwiazdka świeci nad Wami cały czas przynosząc szczęście i zadowolenie. Władze Klubu życzą spełnienia wszystkich marzeń, przychylności Wszechświata w realizacji najśmielszych celów. Siły w nogach i mądrości w głowie, rozwagi i równowagi w drodze do doskonałości.
Niech dopisuje Wam zdrowie i radość codzienna z każdego przebiegniętego kilometra. Życzymy Wam wspaniałej rywalizacji w ciekawych terenach oraz jeszcze większych sukcesów w ukochanym sporcie!

21

listopad

2016

Spotkanie KB Piast

Spotkanie KB Piast

Już 10 grudnia (sobota) o 10:30 od dawna wyczekiwane spotkanie Klubowe. Spotykamy się w Bibliotece Miejskiej, na dole w głównym holu. Będzie krótka prezentacja, pogadanka o planach na przyszły rok, wnioski z dotychczasowej działalności oraz wymiana uwag. Podczas zebrania odbędzie się także wręczenie upominków naszym maratończykom, którzy reprezentowali barwy klubowe na Maratonie w Poznaniu. Także osoby, które aktywnie włączały się w działalność KB Piast otrzymają reprezentacyjne bluzy na dekoracje oraz treningi. Pokażmy, że nasze stowarzyszenie potrafi jeszcze mocniej rozkręcić Międzyrzecz i okolice.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich Klubowiczów oraz sympatyków.

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 220770