Aktualności

19

maj

2016

Kolejne udane starty naszych kolegów

Kolejne udane starty naszych kolegów

15 PZU Cracovia Maraton to już 15-ta edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, która odbyła się 15 maja 2016 roku. I w tym właśnie biegu ukończyła rekordowa liczba 5550 biegaczy, wśród których na linii startu stanęło dwóch naszych klubowych kolegów. I zgodnie z oczekiwaniami siągnęli niesamowite sukcesy. Edwin Kuszczyk zajął bowiem 31 miejsce OPEN z wynikiem 02:48:06 (PB)!! Również Cezary Walkowski poprawił swój rekord życiowy uzyskując czas 02:52:47 uplasowując się na 55 miejscu. Obu naszym kolegom bardzo serdecznie gratulujemy sukcesów.

10

maj

2016

Kolejny raz dobre wyniki naszych reprezentantów

Najlepiej startuje się na naszych podwórkach. W niedaleko oddalonym od Międzyrzecza Pszczewie, w dniu 08.05.2016r. odbyła się XXXIII Pszczewska Dwudziestka - Półmaraton - Biegajmy Razem. Pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych - niemiłosiernego upału i wiatru,  podczas tego biegu nie zabrakło również reprezentacji KB Piast Międzyrzecz. Zdjęcie pochodzi z zaprzyjaźnionego Głosu Międzyrzecza i Skwierzyny.
 


03

maj

2016

XIV Bieg po Słońce - Pniewo

W dniu 02.05.2016r. odbył się XIV Bieg po Słońce, w którym wystartowała bardzo duża liczba naszych klubowiczów, co było widać, na już rozdanych koszulkach. Na wyróżnienie zasłużyli przede wszystkim Edwin KuszczykDominik Kryca oraz Cezary Walkowski, którzy zajęli czołowe miejsca w OPEN, a także reszta naszej międzyrzeckiej drużyny. Zdjęcie najlepszych międzyrzeczan, dzięki uprzejmości Dariusz Brożek. 
I pamiętajcie, że dziś o 18.00 I Bieg Konstytucji - obecność OBOWIĄZKOWA! 

03

maj

2016

I Bieg Konstytucji za nami

I Bieg Konstytucji za nami

Dziś, w 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Międzyrzeczu, odbył się I Bieg Konstytucji. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się międzyrzeczanin - Edwin Kuszczyk reprezentujący KB PIAST, drugie miejsce zajął Tomasz Waszczuk z Warzynic, a trzeci Dominik Kryca z Wędrzyna - również KB PIAST. Wśród pań tryumfowała Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wlkp. za którą uplasowała się Aleksandra Naks ze Świebodzina. Natomiast trzecie miejsce zajęła Marta Szulc z Międzyrzecza. Po wręczeniu pucharów odbyło się losowanie nagród wśród uczestników. W biegu wystartowała rekordowa ilość, bo aż 54 biegaczy!! Dostępne też już są wyniki biegu, a już teraz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!! 

01

maj

2016

Nowe koszulki dla członków Klubu

Nowe koszulki dla członków Klubu

Uwaga! Uwaga! 
W dniu jutrzejszym (poniedziałek) na Biegu po Słońce oraz we wtorek na Biegu Konstytucji, będą rozdawane klubowe koszulki dla tych osób, które wypełniły deklarację członkowską, a także opłaciły składkę członkowską za pierwszy kwartał.
W razie pytań, sugestii -> Michał Kubik
 


01

maj

2016

II Piątka na rynku w Strzelcach Krajeńskich z sukcesami naszych biegaczy

II Piątka na rynku w Strzelcach Krajeńskich z sukcesami naszych biegaczy

Członkowie naszego Klubu pobiegli w dniu wczorajszym w Strzelcach Krajeńskich osiągając znakomite wyniki indywidualnie. Szymon Belgrau zajął pierwsze miejsce OPEN, a Edwin Kuszczyk i Cezary Walkowski również zajęli miejsca w pierwszej dzisiątce, a na dodatek I i II miejsca w kat. M40!! Gratulujemy!! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 181916