Aktualności

11

listopad

2016

I Bieg Niepodległości

Po raz pierwszy Klub Biegacza PIAST Międzyrzecz wyszedł z inicjatywą uczczenia Dnia Niepodległości na biegowo. Impreza okazała się bardzo udanym debiutem, gdyż pomimo mroźnej aury, na linii startu stanęło 56 zawodników. Tym bardziej, że oprócz biegu, organizowango w Międzyrzeczu, również takie imprezy odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Poznaniu, Gubinie i innych miejscach. Honorowym starterem do biegu był Burmistrz Międzyrzecza p. Remigiusz Lorenz, który również wręczał medale i statuetki dla zwycięzców i szczęśliwie rozlosowanych wśród uczestników biegu nagród sportowych.

15

październik

2016

I Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

I Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

Już niedługo, bo za niecały miesiąc odbędzie się następna impreza organizowana przez KB Piast - I Bieg Niepodległości. Myślę, że trasa spełni oczekiwania międzyrzeczan oraz przybyłych zawodników, gdyż nie będziemy biegać 4 kółek wokół osiedla. Wyjdziemy nieco bardziej w miasto oraz na jego obrzeża tak, aby pokazać więcej walorów naszego miasta i okolic. Zapraszamy już dzisiaj do kibicowania oraz brania aktywnego udziału w imprezie.
Dostępny jest już regulamin imprezy.

20

sierpień

2016

Relacja z Biegu po szpik

Bieg rozpoczął się 23 czerwca 2016 o godz. 20.00 w Międzyrzeczu, a zakończył 24 czerwca o godz. 17.00 w Szczecinku. Do pokonania był dystans 215 km. W biegu tym udział wzięli dawcy i biorcy szpiku kostnego, lekarze, którzy takich zbiegów dokonują, jak i wolontariusze fundacji "Przeciwko Leukemii Medigen alf.pl3".
Również uczestniczyli w nim członkowie Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz - Zbigniew Kolis, Krzysztof Kochan, Michał Kubik, Bronisław Kalisz, Edwin Kuszczyk.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego biegu.

16

sierpień

2016

Udany debiut I Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej

15 sierpnia 2016 roku o godz. 17.00 w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza stanęło na linii startu 76 sympatyków biegania, wśród których znalazły się aż 22 kobiety. Pomimo, iż była to dobiero pierwsza impreza biegowa organizowana w tej miejscowości, to zgromadziła sporą liczbę kibiców i uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i relacją z biegu.

07

sierpień

2016

Świetny występ w XVII Maratonie Sztafet

Nie po raz pierwszy biegaliśmy w Maratonie Sztafet rozgrywanym rokrocznie nad jeziorem Głębokie. Tym jednak razem, w dniu 04.08.2016r. w odbywającm się XVII Martonie Sztafet na ośrodku wypoczynkowym nad j. Głębokie wystartowaliśmy po raz pierwszy jako KB Piast Międzyrzecz. Udało nam się wystawić do tych zawodów dwie reprezentacje: "4+50" oraz "4+1", które zajęły odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w swoich kategoriach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z zawodów.

04

sierpień

2016

Na liście startowej I Biegu Żołnierza coraz liczniej

Na liście startowej I Biegu Żołnierza coraz liczniej

Do I Biegu Żołnierza zostało coraz mniej czasu ale jednocześnie lista zgłoszonych zawodników ciągle wzrasta. Obecnie zarejestrowanych jest już 37 chętnych. Jedncześnie przypominamy, że termin rejestracji gwarantującej otrzymanie pamiątkowego medalu upływa w dniu 09.08.2016r., oraz że opłatę za udział w biegu w wysokości 10 zł można uiszczać na konto Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz:
GBS Bank Międzyrzecz-nr konta: 28 83 67 0000 0024 5557 1002 0001 tytułem „Wpisowe na I Bieg Żołnierza–imię i nazwisko zawodnika”

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 220742