Aktualności

07

sierpień

2016

Świetny występ w XVII Maratonie Sztafet

Świetny występ w XVII Maratonie Sztafet

Nie po raz pierwszy biegaliśmy w Maratonie Sztafet rozgrywanym rokrocznie nad jeziorem Głębokie. Tym jednak razem, w dniu 04.08.2016r. w odbywającm się XVII Martonie Sztafet na ośrodku wypoczynkowym nad j. Głębokie wystartowaliśmy po raz pierwszy jako KB Piast Międzyrzecz

Nasza reprezentacja w kategorii "4+50" zajęła pierwsze miejsce, jednocześnie plasując się na drugiej pozycji z trzyminutową starą do zwycięzców w OPEN i uzyskując czas 2:34:20. Zwyciężyła, kolejny już raz reprezentacja żołnierzy 17 WBZ z Międzyrzecza uzyskując czas 2:31:23. Kolejna nasza klubowa sztafeta, zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii "4+1" uzyskując czas 2:53:31.

Na marginesie trzeba dodać, że w składzie zwycięskiej reprezentacji żołnierzy 17 WBZ z Międzyrzecza, startowało dwóch naszych klubowych kolegów - Dominik Kryca i Zbigniew Isański.

Jak zwykle zawody organizatorem zawodów był MOSIW Międzyrzecz i poziom imprezy jak zwykle był bardzo wysoki. Pomimo niezbyt łaskawej aury dla zawodników i kibiców, gdyż przez większość trwania imprezy padał deszcz, zawody miały dużą rzeszę kibiców.

Po ceremonii wręczenia pucharów, odbyło się zgodnie ze zwyczajem losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników biegu.

Składy reprezentacji KB Piast Międzyrzcecz:

"4+50"
Kubik Michał
Kuszczyk Edwin
Walkowski Cezary
Wawrzyniuk Mariusz
Kolis Zbigniew

"4+1"
Krakowski Piotr
Fornalik Kamil
Jackowski Daniel
Król Jarosław
Maciąg Iwona

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.

T.K.
« wstecz

Galeria zdjęć

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 223986