Aktualności

01

maj

2016

II Piątka na rynku w Strzelcach Krajeńskich z sukcesami naszych biegaczy

II Piątka na rynku w Strzelcach Krajeńskich z sukcesami naszych biegaczy

Członkowie naszego Klubu pobiegli w dniu wczorajszym w Strzelcach Krajeńskich osiągając znakomite wyniki indywidualnie. Szymon Belgrau zajął pierwsze miejsce OPEN, a Edwin Kuszczyk i Cezary Walkowski również zajęli miejsca w pierwszej dzisiątce, a na dodatek I i II miejsca w kat. M40!! Gratulujemy!! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.

05

marzec

2016

Test Coopera w Międzyrzeczu

Test Coopera w Międzyrzeczu

Ponownie kilkanaście osób wzięło udział w Teście Coopera, który odbył się 5 marca 2016 r. na stadionie miejskim w Międzyrzeczu. Najlepszą kondycja wykazał się Szymon Belgrau przebiegając dystans 3755m. Drugie i trzecie miejsca zajęli odpowiednio Dominik Kryca z Wędrzyna (3420m) i Cezary Walkowski z Międzyrzecza (3345m). Najlepszy wynik w kategorii kobiet osiągnęła Ewa Fiłka. Pełne wyniki dostepne są tutaj.

30

grudzień

2015

Przygotowania do Ultramaratonu Nowe Granice

Przygotowania do Ultramaratonu Nowe Granice

Dziś mnie trochę poniosło ale Chrystusa Króla odwiedziłem. Łączny czas 50 km to 4:30 z przerwą w Świebodzinie. Nawet jak pobiegnę w Zielonej Górze 20 minut wolniej to myślę, że powodu do wstydu nie będzie. Zostały mi zaledwie dwa długie treningi :)

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 185944