Aktualności

18

lipiec

2016

I Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej

I Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej

Klub Biegacza PIAST MIĘDZYRZECZ zaprasza serdecznie na I Bieg Żołnierza, do który odbędzie się w dniu 15 sierpnia 2016 roku w Kęszycy Leśnej.
Dostepny jest już regulamin biegu. Zapisy do biegu dostępne są już dostępne na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl

21

czerwiec

2016

III Nadwarciańska Dycha z kolejnymi świetnymi wynikami

W niedzielny poranek wraz z Edwin Kuszczyk, Cezary Walkowski, Michał Kubik i Dominik Kryca byliśmy na III Nadwarciańskiej Dyszce w Gorzowie Wlkp. Pogoda dopisała, organizacja również na przyzwoitym poziomie. Osiągnięte wyniki przez klubowiczów pozwoliły na zajęcie drugiego miejsca w drużynówce, natomiast indywidualnie wszyscy zajęli miejsca "na pudle" w swoich kategoriach wiekowych.

06

czerwiec

2016

XXV „Międzyrzecka Dziesiątka” za nami

XXV „Międzyrzecka Dziesiątka” za nami

W dniu 04.06.2016r. w naszym mieście został zorganizowany przez MOSIW Międzyrzecz bieg pod nazwą XXV „Międzyrzecka Dziesiątka”, w którym bardzo licznie wzięliśmy udział. Trudno byłoby zresztą na własnym podwórku nie liczyć na uczestnictwo naszych klubowiczów. Niebieski kolor koszulek stał się tutaj bardzo popularny i był widoczny wszędzie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach. Wyniki z biegu dostępne są tutaj.

28

maj

2016

KB Piast odnosi sukcesy

KB Piast odnosi sukcesy

Pomału staje się regułą, że reprezentanci KB Piast pokazują wysoki poziom gdziekolwiek by nie startowali. Podobnie było w ubiegły weekend, gdzie czwórka naszych kolegów wystartowała w V Piątce Majowej na Osiedlu Poznańskim w Gorzowie Wlkp. I tym razem wszyscy zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji: Edwin Kuszczyk - 2 miejsce, Cezary Walkowski - 3 miejsce, Michał Kubik - 13 miejsce i Krzysztof Grzesiak - 14 miejsce. Gratulujemy udanego startu!!

19

maj

2016

Kolejne udane starty naszych kolegów

Kolejne udane starty naszych kolegów

15 PZU Cracovia Maraton to już 15-ta edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, która odbyła się 15 maja 2016 roku. I w tym właśnie biegu ukończyła rekordowa liczba 5550 biegaczy, wśród których na linii startu stanęło dwóch naszych klubowych kolegów. I zgodnie z oczekiwaniami siągnęli niesamowite sukcesy. Edwin Kuszczyk zajął bowiem 31 miejsce OPEN z wynikiem 02:48:06 (PB)!! Również Cezary Walkowski poprawił swój rekord życiowy uzyskując czas 02:52:47 uplasowując się na 55 miejscu. Obu naszym kolegom bardzo serdecznie gratulujemy sukcesów.

10

maj

2016

Kolejny raz dobre wyniki naszych reprezentantów

Najlepiej startuje się na naszych podwórkach. W niedaleko oddalonym od Międzyrzecza Pszczewie, w dniu 08.05.2016r. odbyła się XXXIII Pszczewska Dwudziestka - Półmaraton - Biegajmy Razem. Pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych - niemiłosiernego upału i wiatru,  podczas tego biegu nie zabrakło również reprezentacji KB Piast Międzyrzecz. Zdjęcie pochodzi z zaprzyjaźnionego Głosu Międzyrzecza i Skwierzyny.
 


Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 220764