Aktualności

03

maj

2016

XIV Bieg po Słońce - Pniewo

W dniu 02.05.2016r. odbył się XIV Bieg po Słońce, w którym wystartowała bardzo duża liczba naszych klubowiczów, co było widać, na już rozdanych koszulkach. Na wyróżnienie zasłużyli przede wszystkim Edwin KuszczykDominik Kryca oraz Cezary Walkowski, którzy zajęli czołowe miejsca w OPEN, a także reszta naszej międzyrzeckiej drużyny. Zdjęcie najlepszych międzyrzeczan, dzięki uprzejmości Dariusz Brożek. 
I pamiętajcie, że dziś o 18.00 I Bieg Konstytucji - obecność OBOWIĄZKOWA! 

03

maj

2016

I Bieg Konstytucji za nami

I Bieg Konstytucji za nami

Dziś, w 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Międzyrzeczu, odbył się I Bieg Konstytucji. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się międzyrzeczanin - Edwin Kuszczyk reprezentujący KB PIAST, drugie miejsce zajął Tomasz Waszczuk z Warzynic, a trzeci Dominik Kryca z Wędrzyna - również KB PIAST. Wśród pań tryumfowała Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wlkp. za którą uplasowała się Aleksandra Naks ze Świebodzina. Natomiast trzecie miejsce zajęła Marta Szulc z Międzyrzecza. Po wręczeniu pucharów odbyło się losowanie nagród wśród uczestników. W biegu wystartowała rekordowa ilość, bo aż 54 biegaczy!! Dostępne też już są wyniki biegu, a już teraz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!! 

01

maj

2016

Nowe koszulki dla członków Klubu

Nowe koszulki dla członków Klubu

Uwaga! Uwaga! 
W dniu jutrzejszym (poniedziałek) na Biegu po Słońce oraz we wtorek na Biegu Konstytucji, będą rozdawane klubowe koszulki dla tych osób, które wypełniły deklarację członkowską, a także opłaciły składkę członkowską za pierwszy kwartał.
W razie pytań, sugestii -> Michał Kubik
 


01

maj

2016

II Piątka na rynku w Strzelcach Krajeńskich z sukcesami naszych biegaczy

II Piątka na rynku w Strzelcach Krajeńskich z sukcesami naszych biegaczy

Członkowie naszego Klubu pobiegli w dniu wczorajszym w Strzelcach Krajeńskich osiągając znakomite wyniki indywidualnie. Szymon Belgrau zajął pierwsze miejsce OPEN, a Edwin Kuszczyk i Cezary Walkowski również zajęli miejsca w pierwszej dzisiątce, a na dodatek I i II miejsca w kat. M40!! Gratulujemy!! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.

05

marzec

2016

Test Coopera w Międzyrzeczu

Test Coopera w Międzyrzeczu

Ponownie kilkanaście osób wzięło udział w Teście Coopera, który odbył się 5 marca 2016 r. na stadionie miejskim w Międzyrzeczu. Najlepszą kondycja wykazał się Szymon Belgrau przebiegając dystans 3755m. Drugie i trzecie miejsca zajęli odpowiednio Dominik Kryca z Wędrzyna (3420m) i Cezary Walkowski z Międzyrzecza (3345m). Najlepszy wynik w kategorii kobiet osiągnęła Ewa Fiłka. Pełne wyniki dostepne są tutaj.

30

grudzień

2015

Przygotowania do Ultramaratonu Nowe Granice

Przygotowania do Ultramaratonu Nowe Granice

Dziś mnie trochę poniosło ale Chrystusa Króla odwiedziłem. Łączny czas 50 km to 4:30 z przerwą w Świebodzinie. Nawet jak pobiegnę w Zielonej Górze 20 minut wolniej to myślę, że powodu do wstydu nie będzie. Zostały mi zaledwie dwa długie treningi :)

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 224021