Aktualności

05

sierpień

2020

Projekt medalu

Projekt medalu

Z przyjemnością możemy Państwu przedstawić projekt medalu, którzy otrzymają wszyscy zawodnicy na mecie V Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej
 
Prosimy obserwować naszą stronę internetową, gdyż za kilka dni opublikujemy szczegółowe informacje, w zakresie obostrzeń jakie spełnić będą musieli startujący zawodnicy.
 
Jednocześnie przypominamy, że w dniu zawodów dostępnych będzie 50 numerów startowych, dla osób które nie dokonały rejestracji w wymaganym terminie. Dla tych osób obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń w Biurze zawodów.


23

lipiec

2020

Regulamin V Biegu Żołnierza

Regulamin V Biegu Żołnierza

Zgodnie z ostatnią informacją, w zakładce Kalendarz imprez i wyniki opublikowany został Regulamin oraz link do formularza zapisów do V Biegu Żołnierza.
 
Jednocześnie przypominamy, że za zgłoszenie zawodnika uznaje się zgłoszenie osób, które dokonają rejestracji, tzn. wypełnią Formularz Rejestracyjny i dokonają opłaty startowej. Warunki te muszą zostać spełnione łącznie. Termin rejestracji upływa 31.07.2020 więc nie należy odwlekać decyzji o udziale w tym biegu.
 
Dla osób, które nie zdążą dokonać rejestracji, w dniu zawodów dostępnych będzie tylko 50 numerów startowych dla pierwszych zawodników, którzy przybędą do Biura Zawodów.

12

lipiec

2020

V Bieg Żołnierza odbędzie się!!

V Bieg Żołnierza odbędzie się!!

W związku z wprowadzonymi w całym kraju obostrzeniami związanymi z COVID-19, V Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej będzie miał trochę inną formułę niż w latach poprzednich, nie mniej jednak miło jest nam poinformować, że bieg ten odbędzie się zgodnie z planem. 
 
Podobnie jak w latach ubiegłych dystans biegu wynosić będzie 5 300m, a trasę biegacze pokonają po urzekającej, asfaltowej lecz dość mocno górzystej trasie byłej bazie wojskowej z bogatą historią, kończąc bieg na wysokości pomnika przedstawiającego czołgającego się łącznościowca.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zarezerwowania sobie terminu w kalendarzu biegowym dnia 15.08.2020 r.. Za kilka dni opublikowany zostanie oficjalny regulamin zawodów, a już dziś możemy poinformować, że patronat honorowy nad biegiem objął Biskup zielonogórsko-gorzowski - Tadeusz LITYŃSKI.

09

kwiecień

2020

1% podatku na KB Piast

1% podatku na KB Piast

Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz zwraca się z gorącym apelem do wszystkich członków Klubu, jego sympatyków i przyjaciół biegaczy, o przekazanie w rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT za 2019r. kwoty 1% podatku na nasz Klub.
 
Jak to zrobić?
Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce rocznego rozliczenia za 2019 rok nr KRS - 0000079458 oraz wpisać jako cel szczegółowy nazwę naszego Klubu. Urząd Skarbowy dokona za Ciebie wpłaty. Podany nr KRS jest to organizacja pożytku publicznego - Lubuska Federacja Sportu.
W poprzednim, 2019 roku w ten sposób Klub również uzyskał wpływy finansowe, które pomogły nam w organizacji imprez oraz w funkcjonowaniu naszego Klubu.

09

kwiecień

2020

Odwołanie terminu Biegu Konstytucji 3-go Maja

Odwołanie terminu Biegu Konstytucji 3-go Maja

Zarząd klubu informuje, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, wszelkie prace organizacyjne Klubu Piast Międzyrzecz zostają wstrzymane.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi przeprowadzania imprez spotrowych oraz innych ograniczeń wprowadzonych przez rząd w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią wirusa COVID-19, Bieg Konstytucji 3-go Maja nie odbędzie się w planowanym terminie. 

Ze względu na to, że trudno jest teraz ze względu na okoliczności podjąć się określenia jakichkolwiek terminów, niezwłocznie po zdjęciu obostrzeń powiadomimy na naszej stronie internetowej o dalszych działaniach.

14

marzec

2020

Regulamin IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Regulamin IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych


W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz opublikowany został Regulamin i harmonogram biegów wchodzących w skład IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych na rok 2020. Zapraszamy do zapoznania się z nim oraz uczestnictwa w zawodach.
 
Podobnie jak w latach ubiegłych, warunkiem bycia klasyfikowanym jest uczestnictwo w co najmniej czterech biegach. 
 
W obliczu zagrożenia spowodowanego koronawirusem bardzo prawdopodobne jest, że termin części z tych biegów zostanie zmieniony, lecz oczywiście zostanie to oficjalnie ogłoszone na naszej stronie internetowej.
 

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 181943