Aktualności

09

kwiecień

2020

Odwołanie terminu Biegu Konstytucji 3-go Maja

Odwołanie terminu Biegu Konstytucji 3-go Maja

Zarząd klubu informuje, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, wszelkie prace organizacyjne Klubu Piast Międzyrzecz zostają wstrzymane.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi przeprowadzania imprez spotrowych oraz innych ograniczeń wprowadzonych przez rząd w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią wirusa COVID-19, Bieg Konstytucji 3-go Maja nie odbędzie się w planowanym terminie. 

Ze względu na to, że trudno jest teraz ze względu na okoliczności podjąć się określenia jakichkolwiek terminów, niezwłocznie po zdjęciu obostrzeń powiadomimy na naszej stronie internetowej o dalszych działaniach.

14

marzec

2020

Regulamin IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Regulamin IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych


W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz opublikowany został Regulamin i harmonogram biegów wchodzących w skład IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych na rok 2020. Zapraszamy do zapoznania się z nim oraz uczestnictwa w zawodach.
 
Podobnie jak w latach ubiegłych, warunkiem bycia klasyfikowanym jest uczestnictwo w co najmniej czterech biegach. 
 
W obliczu zagrożenia spowodowanego koronawirusem bardzo prawdopodobne jest, że termin części z tych biegów zostanie zmieniony, lecz oczywiście zostanie to oficjalnie ogłoszone na naszej stronie internetowej.
 

06

marzec

2020

Nowe władze klubu wybrane

Nowe władze klubu wybrane

W dniu 05.03.2020 r. w Bibliotece Miejskiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KB Piast Międzyrzecz. Oprócz przedstawienia sprawozdań Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, dokonano zmian w Statucie Klubu oraz wyboru władz Klubu na kolejną, czteroletnią kadencję.
 
Do składu Zarządu wybrani zostali:
 
Prezes - Zbigniew KOLIS
 
Sekretarz - Zbigniew ISAŃSKI

Skarbnik - Michał KUBIK

18

luty

2020

Drugi termin Walnego Zebrania Sprawozdawczo-wyborczego


W związku z brakiem wymaganej frekwencji podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego klubu, którego termin został zaplanowany na dzień 15.02.2019 r., Zarząd KB Piast wyznaczył kolejny termin Zebrania Sprawozdania Sprawozdawczo-Wyborczego na dzień 05.03.2020 r. godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz. 

Podczas zebrania przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Zarządu za ostatni rok, przeprowadzone będą wybory nowych władz oraz poruszone zostaną sprawy dalszego funkcjonowania klubu.
 


16

styczeń

2020

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Biegacza PIAST

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Biegacza PIAST

Zarząd KB Piast informuje, że w związku z mijającą czteroletnią działalnością Klubu, w dniu 15.02.2020 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz przy ul. Os. Centrum 8 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.
 
Podczas tego zebrania przedstawione zostanie między innymi sprawozdanie z pracy Zarządu i Komisji Rewizyjnej za ostatni rok oraz to co jest najistotniejsze - odbędą się wybory do Zarządu Klubu.
 
Liczymy więc na wysoką frekwencję członków Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz.
 

11

grudzień

2019

Zmiana terminu gali podsumowującej Grand Prix

Zmiana terminu gali podsumowującej Grand Prix

 
 

Z powodów organizacyjnych, podsumowanie Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych odbędzie się w dniu 04 stycznia 2020 r. o godz. 11:00 na Hali Widowiskowo sportowej w Międzyrzeczu.
 
Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu uroczystości będzie możliwość odbycia wspólnego treningu biegowego w terenie oraz na hali sportowej.

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 175066