Aktualności

06

marzec

2020

Nowe władze klubu wybrane

Nowe władze klubu wybrane

W dniu 05.03.2020 r. w Bibliotece Miejskiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KB Piast Międzyrzecz. Oprócz przedstawienia sprawozdań Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, dokonano zmian w Statucie Klubu oraz wyboru władz Klubu na kolejną, czteroletnią kadencję.
 
Do składu Zarządu wybrani zostali:
 
Prezes - Zbigniew KOLIS
 
Sekretarz - Zbigniew ISAŃSKI

Skarbnik - Michał KUBIK

18

luty

2020

Drugi termin Walnego Zebrania Sprawozdawczo-wyborczego


W związku z brakiem wymaganej frekwencji podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego klubu, którego termin został zaplanowany na dzień 15.02.2019 r., Zarząd KB Piast wyznaczył kolejny termin Zebrania Sprawozdania Sprawozdawczo-Wyborczego na dzień 05.03.2020 r. godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz. 

Podczas zebrania przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Zarządu za ostatni rok, przeprowadzone będą wybory nowych władz oraz poruszone zostaną sprawy dalszego funkcjonowania klubu.
 


16

styczeń

2020

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Biegacza PIAST

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Biegacza PIAST

Zarząd KB Piast informuje, że w związku z mijającą czteroletnią działalnością Klubu, w dniu 15.02.2020 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz przy ul. Os. Centrum 8 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.
 
Podczas tego zebrania przedstawione zostanie między innymi sprawozdanie z pracy Zarządu i Komisji Rewizyjnej za ostatni rok oraz to co jest najistotniejsze - odbędą się wybory do Zarządu Klubu.
 
Liczymy więc na wysoką frekwencję członków Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz.
 

11

grudzień

2019

Zmiana terminu gali podsumowującej Grand Prix

Zmiana terminu gali podsumowującej Grand Prix

 
 

Z powodów organizacyjnych, podsumowanie Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych odbędzie się w dniu 04 stycznia 2020 r. o godz. 11:00 na Hali Widowiskowo sportowej w Międzyrzeczu.
 
Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu uroczystości będzie możliwość odbycia wspólnego treningu biegowego w terenie oraz na hali sportowej.

07

grudzień

2019

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2019

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2019


 
Podsumowanie Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych za 2019 r. odbędzie się w dniu 28 grudnia 2019 r. o godz. 11:00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Międzyrzeczu. Zapraszamy wszystkich uczestników biegów, kibiców a szczególnie zwycięzców w poszczególnych klasyfikacjach.
 
 
 


30

listopad

2019

Zapisy do IV Biegu Wyzwolenia

Zapisy do IV Biegu Wyzwolenia


Zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na kolejny bieg organizowany przez KB PIAST Międzyrzecz, którym będzie IV Bieg Wyzwolenia, którego start został zaplanowany na godz. 12.00 w dniu 26.01.2020 r.  z Ośrodka Wypoczynkowego Głębokie. W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już Regulamin biegu oraz link do zapisów internetowych. Prezentujemy jednocześnie projekt medalu, który otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą podobnie jak w latach ubiegłych dystans 8 km.
 
Bieg ten zapoczątkowuje kolejne, IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych oraz 7 Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych.

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 181910