Aktualności

19

sierpień

2020

Dyskwalifikacja


Organizatorzy V Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej decyzją zespołu sędziów wykreślili z listy wyników rezultat osiągnięty przez zawodniczkę, której przydzielono 49 numer startowy.
 
Niestety doszło do niebywałej sytuacji, bowiem z przeprowadzonej analizy dokumentacji zdjęciowej wynika, że z tym numerem na metę wbiega mężczyzna. Kłamstwo i oszustwo ma więc krótkie nogi. Ze względu na RODO nie publikujemy nazwiska osoby, której to dotyczyło. 
 
W związku z powyższym, zaktualizowana została lista wyników dostępna w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
 
 

18

sierpień

2020

Podziękowania

Podziękowania

Zarząd Klubu Biegacza „Piast” dziękuje wszystkim za udział w V Biegu Żołnierza. Byliśmy jako Klub jednymi z pierwszych, którzy w dobie pandemii korowirusa zdecydowali się na organizację biegu.

Wszystkie działania informacyjne Zarządu związane z przygotowaniami do biegu, praca biura zawodów, miejsce startu, podział na grupy startujące w interwale czasowym podyktowane były wymaganiami sanitarnymi.

Ukłony należą się wszystkim za zrozumienie tej sytuacji. Bardzo dziękujemy strażakom ochotnikom z Kęszycy Leśnej za postawienie kurtyny wodnej i zabezpieczenie trasy biegu.

fot. KKM Fotografia Sport

15

sierpień

2020

Wyniki V Biegu Żołnierza

Wyniki V Biegu Żołnierza

Sądząc po dzisiejszych wynikach zawodów, to większość zawodników była poprzez panującą pandemię COVID-19 spragnieni uczestnictwa w zawodach. 

Jako pierwsi, na tej niełatwej trasie linię mety przekroczyli:
WOSTAL Aleksander z Zielonej Góry z czasem 17:10
GREDKA Klaudia z Ośna Lubuskiego z czasem 20:09
W kategorii "międzyrzeczan" pierwsze miejsca zajęli odpowiednio:
KASICA Arkadiusz z czasem 18:54
Balcer Anna z czasem 21:59
 
Jako Zarząd Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz, gratulujemy wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników oraz jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację biegu - przede wszystkim OSP Kęszyca Leśna, sołectwo Kęszyca Leśna oraz MOSiW Międzyrzecz. A w zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępne są już oficjalne wyniki zawodów.
 
fot. KKM Fotografia Sport

12

sierpień

2020

Ważny komunikat dla zawodników V Biegu Żołnierza!!

Ważny komunikat dla zawodników V Biegu Żołnierza!!

1. Bieg odbędzie się w grupach 20 - osobowych w odstępie czasowym co 1 minutę
 
2. Uczestnik biegu musi być wyposażony w: maseczkę, długopis i agrafki
 
3. Każdy zawodnik zgodnie z zasadami zobowiązany jest do przestrzegania dystansu między zawodnikami w rejonie startu, mety i podczas podsumowania biegu. 
 

 

05

sierpień

2020

Projekt medalu

Projekt medalu

Z przyjemnością możemy Państwu przedstawić projekt medalu, którzy otrzymają wszyscy zawodnicy na mecie V Biegu Żołnierza w Kęszycy Leśnej
 
Prosimy obserwować naszą stronę internetową, gdyż za kilka dni opublikujemy szczegółowe informacje, w zakresie obostrzeń jakie spełnić będą musieli startujący zawodnicy.
 
Jednocześnie przypominamy, że w dniu zawodów dostępnych będzie 50 numerów startowych, dla osób które nie dokonały rejestracji w wymaganym terminie. Dla tych osób obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń w Biurze zawodów.


23

lipiec

2020

Regulamin V Biegu Żołnierza

Regulamin V Biegu Żołnierza

Zgodnie z ostatnią informacją, w zakładce Kalendarz imprez i wyniki opublikowany został Regulamin oraz link do formularza zapisów do V Biegu Żołnierza.
 
Jednocześnie przypominamy, że za zgłoszenie zawodnika uznaje się zgłoszenie osób, które dokonają rejestracji, tzn. wypełnią Formularz Rejestracyjny i dokonają opłaty startowej. Warunki te muszą zostać spełnione łącznie. Termin rejestracji upływa 31.07.2020 więc nie należy odwlekać decyzji o udziale w tym biegu.
 
Dla osób, które nie zdążą dokonać rejestracji, w dniu zawodów dostępnych będzie tylko 50 numerów startowych dla pierwszych zawodników, którzy przybędą do Biura Zawodów.

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 223985