Aktualności

01

wrzesień

2018

Podziękowania za wsparcie w organizacji III Biegu Żołnierza

Podziękowania za wsparcie w organizacji III Biegu Żołnierza

Składamy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które miały wniosły wkład w organizowany przez nas III Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej, bez których z pewnością ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy między innymi Międzyrzeckiemu Ośrodkowi Sportu i Wypoczynku, który wydatnie wspiera nas przy każdej imprezie. Jest on współorganizatorem Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych. Mamy nadzieję, że efektowny medal, posiłek oraz masaż po biegu pomogły nam utrzymać pozytywny wizerunek ogólnej organizacji. Chcemy przekazać nasze podziękowanie wszystkim sponsorom, którzy ufundowali upominki dla uczestników zawodów:
- OSP Kęszyca Leśna
- Sołectwo Kęszyca Leśna
- Hotel Kęszyca Leśna – Pani Elżbieta Marmurowicz
- Pensjonat pod Strzechą – Pan Jacek Bełz
- Fizjopomoc - Panowie Rafał Antczak/Damian Stucki
- Spectrum siłownia – Pani Karolina Jeziorska
- Lilou – butik odzieżowy – Pani Sylwia Śron
- Instalmar sklep – Pani Katarzyna Jeziorska
- Zakład Energetyki Cieplnej w Międzyrzeczu
- Pan Zbigniew Smejlis – radny powiatowy
- Pan Bogusław Zaborowski
- Pan Grzegorz Platokos
- Pan Kacper Bełz
- Głos Międzyrzecza i Skwierzyny
- Społecznościowy Portal Ziemi Międzyrzeckiej
- Szybkibike sklep – Pan Michał Kubik
Na stonie internetowej miedzyrzecz.naszemiasto.pl dostępna jest fotorelacja z tych zawodów - fot. Dariusz Brożek

26

sierpień

2018

Regulamin Biegu Stulecia

Regulamin Biegu Stulecia

Na naszej stronie internetowej, w zakładce Kalendarz imprez i wyniki umieszczony został regulamin Narodowego Bieg Stulecia, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2018r. czyli w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlatego podobnie jak w wielu innych miastach, będzie się on odbywał pod nazwą Narodowego Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr
 
Jednocześnie zwracamy uwagę, że aby móc uczestniczyć w biegu, należy dokonać rejestracji i opłaty startowej do dnia 15.09.2018r.

31

lipiec

2018

Maraton Sztafet nad jeziorem Głębokie

Maraton Sztafet nad jeziorem Głębokie

W ubiegły piątek, na Ośrodku Wypoczynkowym j. Głębokie odbył się organizowany przez MOSIW Międzyrzecz XIX Maraton Sztafet, w którym na starcie stanęło 28 piecioosobowych zespołów w  czterech kategoriach: 4+1, 4+250, 250+ oraz 1+4.
Biegacze biorący udział kolejny raz potwierdzili, że upalne piątkowe popołudnie nie jest im wcale straszne. Sztafeta żołnierzy z 17 Brygady Zmechanizowanej, która od kilku lat zdobywała pierwsze miejsce, musiała w tym roku uznać wyższość innego zespołu, którym okazał się TEAM KOPEĆ w składzie: Wojciech Kopeć, Edwin Kuszczyk, Czyżkowski Paweł, Mitrofaniuk Marek, Snopkiewicz Joanna uzyskując czas 2:21:24.
Zwycięzcom Gratulujemy, a zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.
XIX Maraton Sztafet zaliczany jest do Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych.

31

lipiec

2018

Sponsor III Biegu Żołnierza

Sponsor III Biegu Żołnierza

Miło jest nam poinformować, że po raz trzeci naszym głównym sponsorem podczas III Biegu Żołnierza został Hotel Kęszyca Leśna, który ufundował cenne vouchery do wykorzystania w swoim hotelu!
 
Dziękujemy Pani Elżbiecie Marmurowicz za coroczne wspieranie naszej inicjatywy, która z roku na rok zbiera jeszcze więcej zwolenników oraz sponsorów bez których organizacja tej sportowej imprezy nie mogłaby się odbyć.
 
Hotel Kęszyca Leśna to pięknie zlokalizowany hotel pośród lasu, w niedalekiej odległości od jeziora Kęszyckiego. Okolica idealnie się nadaje na obozy sportowe, a to m.in. ze względu na mocne pofałdowanie terenu, dużą lesistość oraz niezliczone cieki wodne, które czynią ten region jednym z najpiękniejszych w Zachodniej Polsce.

31

lipiec

2018

To nie wszystko!!! Nowe wieści o kolejnych sponsorach!

Pensjonat pod Strzechą  Lilou
Firma Lilou ufundowała 2 vouchery na zakupy w swoim sklepie - trafią one w ręce laureatów III Biegu Żołnierza. 
 
Również właściciel Pensjonatu pod Strzechą - p. Jacek Bełz - ufundował weekendowy pobyt wraz z pełnym wyżywieniem!
 
Natomiast Szybkibike ufundował izotoniki oraz akcesoria rowerowe, które przeznaczone zostaną  jako upominki dla uczestników naszego biegu. Szybkibike zajmuje się sprzedażą kół oraz rowerów szosowych! Szczerze polecamy, szczególnie dla osób przygotowujących się do triathlonu lub szukających odskoczni od codzienności.
Dziękujemy bardzo za wsparcie!!!! Jednocześnie zapraszamy do odwiedzin witryn internetowych i zapoznania się z ofertami naszych partnerów. 

02

lipiec

2018

III Bieg Żołnierza - 15.08.2018

III Bieg Żołnierza - 15.08.2018

Niewątpliwie nie ma lepszego miejsca dla uczczenia w sportowy sposób święta Wojska Polskiego. Wszystkich sympatyków biegania już dziś zapraszamy serdecznie w dniu 15.08.2018r. do Kęszycy Leśnej, gdzie wzorem lat poprzednich rozegrana zostanie trzecia edycja Biegu Żołnierza  na dystansie 5 300 m.  Zawody te rozgrywane są w dawnym garnizonie, w którym służbę odbywali żołnierze aż pięciu narodowości.
Podczas ubiegłorocznej edycji odnotowaliśmy rekord frekwencji, gdyż  do mety II Biegu Żołnierza dobiegło blisko 180 zawodników. Mamy jednak wielką nadzięję, że w tym roku rekord ten zostanie pobity.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, aby zobaczyć to piękne miejsce gminy Międzyrzecz, a w zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest regulamin biegu. Zapisy internetowe już niebawem zostaną uruchomione na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl.
 
Na tej samej stronie można zarejestrować drużynę do innego biegu zaliczanego do cyklu Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych27 lipca 2018 roku (piątek), nad jeziorem Głębokie odbędzie się organizowany przez MOSIW Międzyrzecz XIX Maraton Sztafet.

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 97696