Aktualności

30

listopad

2019

Zapisy do IV Biegu Wyzwolenia

Zapisy do IV Biegu Wyzwolenia


Zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na kolejny bieg organizowany przez KB PIAST Międzyrzecz, którym będzie IV Bieg Wyzwolenia, którego start został zaplanowany na godz. 12.00 w dniu 26.01.2020 r.  z Ośrodka Wypoczynkowego Głębokie. W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już Regulamin biegu oraz link do zapisów internetowych. Prezentujemy jednocześnie projekt medalu, który otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą podobnie jak w latach ubiegłych dystans 8 km.
 
Bieg ten zapoczątkowuje kolejne, IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych oraz 7 Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych.

21

listopad

2019

Wyniki III cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych

W zakładce Grand Prix gminy Międzyrzecz udostępniona została klasyfikacja końcowa tegorocznego cyklu Grand Prix gminy międzyrzecz w biegach długodystansowych po wszystkich siedmiu biegach.
 
W związku z licznymi prośbami uczestników zawodów, uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w odrębnym terminie niż IV Bieg Wyzwolenia. Wkrótce poinformujemy o dokładnym terminie i miejscu wręczenia nagród. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z wynikami.
 
Przypominamy, że również podczas tego spotkania zostaną rozlosowane upominki dla wszystkich uczestników zawodów, którzy ukończyli co najmniej cztery biegi wchodzących w skład tegorocznego cyklu. 
 
Ewentualne uwagi prosimy składać najpóźniej do 30.11.2019 na adres Sekretarza Klubu. 

13

listopad

2019

Podsumowanie IV Biegu Niepodległości

Podsumowanie IV Biegu Niepodległości

W dniu 11 listopada 2019r. obchodziliśmy 101 - rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Była to również okazja aby po raz kolejnyny na sportowo wziąć udział w obchodach tego święta podczas organizowanego przez nasz klub IV Biegu Niepodległości. 
10-cio kilometrową trasę biegu głównego pokonało 70 zawodników. Najszybciej z tym dystansem zmierzył się nasz klubowy kolega - Dominik KRYCA, który zameldował się na mecie zlokalizowanej na bieżni stadionu miejskiego w czasie 35:50. Najlepszą zawodniczką okazała się Lucyna Poznańska uzyskując wynik 43:43. Na uwagę zasługuje fakt, że obydwoje tych biegaczy znajduje się pod opieką trenerską znanego doskonale w świecie biegaczy Wojciecha KOPCIA.
 
IV Bieg Niepodległości był ostatnim w tym roku biegiem z cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Już wkrótce na naszej stronie udostępnione zostaną jego wyniki oraz poinformujemy o terminie i miejscu uroczystego podsumowania całego cyklu.
 
W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępne są wyniki biegu oraz linki do galerii zdjęć.
fot. Artur Anuszewski

10

listopad

2019

UWAGA!!!! PILNY KOMUNIKAT!!!

UWAGA!!!! PILNY KOMUNIKAT!!!

W dniu 11.11.2019 podczas IV Biegu Niepodległości w Międzyrzeczu, BIURO ZAWODÓW PRZENIESIONE BĘDZIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 DO BUDYNKU ARKI PRZY STADIONIE LEKKOATLETYCZNYM NA UL. M.MIKUŁY (niebieski zaokrąglony obiekt między rzeką Obrą a stadionem widoczny na załączonym zdjęciu).
 
Przy Sp. nr 1 będzie stała osoba i kierowała osoby pod stadion. Prysznic i szatnie oczywiście będą dostępne.
 
Reszta pozostaje bez zmian 

12

październik

2019

Życzenia na nową drogę życia

Życzenia na nową drogę życia

Niewątpliwie dzień jest dziś bardzo szczególny, gdyż jeden z członków naszego Klubu, a na dodatek członek Zarządu wstępuje na nową drogę życia.
 
Dlatego życzymy Wam, drodzy Anno i Michale..

W dniu Waszego Ślubu,
Samych radosnych zdarzeń.
Niech będzie on początkiem,
Spełnienia Waszych marzeń.
 
  Zarząd i członkowie KB PIAST Międzyrzecz
 
 fot. https://www.facebook.com/1446683495621394/photos/pcb.2188114714811598/2188114674811602/?type=3&theater

28

sierpień

2019

Zapisy internetowe IV Biegu Niepodległości

Zapisy internetowe IV Biegu Niepodległości

Zgodnie z zapowiedzimi, uruchomione zostały zapisy do IV Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11.11.2019r. o godz. 13:00 spod pomnika 1000-lecia w Międzyrzeczu. Do przebiegnięcia w biegu głównym będzie dystans 10 km, a finiszować zawodnicy będą na stadionie miejskim. Dodatkowo, rozegrane zostaną biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa, aby kolejne święto odzyskania niepodległości uczcić sportowym akcentem.
 
Rejestracji do biegu głównego można dokonać poprzez portal maratonczykpomiarczasu.pl. Jednocześnie przypominamy, że za rejestrację zawodników uznaje się dokonanie wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty startowej w wysokości 40zł w terminie do 28.09.2019r.
 
W zakładce "Kalendarz imprez i wyniki" znajdziecie regulamin zawodów oraz projekt koszulek i medalu. 

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 185933