Aktualności

12

lipiec

2020

V Bieg Żołnierza odbędzie się!!

V Bieg Żołnierza odbędzie się!!

W związku z wprowadzonymi w całym kraju obostrzeniami związanymi z COVID-19, V Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej będzie miał trochę inną formułę niż w latach poprzednich, nie mniej jednak miło jest nam poinformować, że bieg ten odbędzie się zgodnie z planem. 
 
Podobnie jak w latach ubiegłych dystans biegu wynosić będzie 5 300m, a trasę biegacze pokonają po urzekającej, asfaltowej lecz dość mocno górzystej trasie byłej bazie wojskowej z bogatą historią, kończąc bieg na wysokości pomnika przedstawiającego czołgającego się łącznościowca.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zarezerwowania sobie terminu w kalendarzu biegowym dnia 15.08.2020 r.. Za kilka dni opublikowany zostanie oficjalny regulamin zawodów, a już dziś możemy poinformować, że patronat honorowy nad biegiem objął Biskup zielonogórsko-gorzowski - Tadeusz LITYŃSKI.

09

kwiecień

2020

1% podatku na KB Piast

1% podatku na KB Piast

Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz zwraca się z gorącym apelem do wszystkich członków Klubu, jego sympatyków i przyjaciół biegaczy, o przekazanie w rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT za 2019r. kwoty 1% podatku na nasz Klub.
 
Jak to zrobić?
Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce rocznego rozliczenia za 2019 rok nr KRS - 0000079458 oraz wpisać jako cel szczegółowy nazwę naszego Klubu. Urząd Skarbowy dokona za Ciebie wpłaty. Podany nr KRS jest to organizacja pożytku publicznego - Lubuska Federacja Sportu.
W poprzednim, 2019 roku w ten sposób Klub również uzyskał wpływy finansowe, które pomogły nam w organizacji imprez oraz w funkcjonowaniu naszego Klubu.

09

kwiecień

2020

Odwołanie terminu Biegu Konstytucji 3-go Maja

Odwołanie terminu Biegu Konstytucji 3-go Maja

Zarząd klubu informuje, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, wszelkie prace organizacyjne Klubu Piast Międzyrzecz zostają wstrzymane.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi przeprowadzania imprez spotrowych oraz innych ograniczeń wprowadzonych przez rząd w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią wirusa COVID-19, Bieg Konstytucji 3-go Maja nie odbędzie się w planowanym terminie. 

Ze względu na to, że trudno jest teraz ze względu na okoliczności podjąć się określenia jakichkolwiek terminów, niezwłocznie po zdjęciu obostrzeń powiadomimy na naszej stronie internetowej o dalszych działaniach.

14

marzec

2020

Regulamin IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Regulamin IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych


W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz opublikowany został Regulamin i harmonogram biegów wchodzących w skład IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych na rok 2020. Zapraszamy do zapoznania się z nim oraz uczestnictwa w zawodach.
 
Podobnie jak w latach ubiegłych, warunkiem bycia klasyfikowanym jest uczestnictwo w co najmniej czterech biegach. 
 
W obliczu zagrożenia spowodowanego koronawirusem bardzo prawdopodobne jest, że termin części z tych biegów zostanie zmieniony, lecz oczywiście zostanie to oficjalnie ogłoszone na naszej stronie internetowej.
 

06

marzec

2020

Nowe władze klubu wybrane

Nowe władze klubu wybrane

W dniu 05.03.2020 r. w Bibliotece Miejskiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków KB Piast Międzyrzecz. Oprócz przedstawienia sprawozdań Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, dokonano zmian w Statucie Klubu oraz wyboru władz Klubu na kolejną, czteroletnią kadencję.
 
Do składu Zarządu wybrani zostali:
 
Prezes - Zbigniew KOLIS
 
Sekretarz - Zbigniew ISAŃSKI

Skarbnik - Michał KUBIK

18

luty

2020

Drugi termin Walnego Zebrania Sprawozdawczo-wyborczego


W związku z brakiem wymaganej frekwencji podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego klubu, którego termin został zaplanowany na dzień 15.02.2019 r., Zarząd KB Piast wyznaczył kolejny termin Zebrania Sprawozdania Sprawozdawczo-Wyborczego na dzień 05.03.2020 r. godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz. 

Podczas zebrania przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Zarządu za ostatni rok, przeprowadzone będą wybory nowych władz oraz poruszone zostaną sprawy dalszego funkcjonowania klubu.
 


Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 220738