Aktualności

06

grudzień

2018

Coroczne zebranie Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz

Coroczne zebranie Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz

Zgodnie ze Statutem Klubu Biegacza „Piast” Międzyrzecz, w dniu 20 grudnia od godz. 16:15 w Bibliotece Miejskiej w Międzyrzeczu odbędzie się roczne walne Zebranie członków Klubu.
 
Podczas tego spotkania przestawione zostanie:
-  sprawozdanie z działalności Zarządu i Komisji Rewizyjnej za rok 2018,
-  uchwalanie programów sportowej, organizacyjnej i finansowej działalności Klubu,
-  rozpatrywanie i przyjmowanie sprawozdań Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
-  podejmowanie  innych uchwał.
 
W trakcie zebrania będzie można zgłaszać swoje ewentualne spostrzeżenia co do funkcjonowania Klubu lub jego formy.

Zarząd Kubu prosi wszystkich członków Klubu o jak najliczniejszą obecność w tym zebraniu.

28

listopad

2018

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2018

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2018


Serdecznie zapraszamy na ceremonię wręczenia nagród cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych za rok 2018, która odbędzie się w dniu 27.01.2019 na Ośrodku Wypoczynkowym „Głębokie”.
 
Ceremonia odbędzie się o godz. 11.00 - przed rozpoczęciem III Biegu Wyzwolenia, którego start został zaplanowany na godz. 12.00, na którą również zapraszamy wszystkich sympatyków biegania. Podobnie jak w latach ubiegłych, do pokonania będzie dystans 8 km. W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już Regulamin biegu oraz zapisy internetowe.
 
 

12

listopad

2018

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr

Zarząd Klubu Biegacza „Piast” składa wszystkim uczestnikom biegu przeprowadzonego w 100 - rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości podziękowanie za udział i sportową rywalizację.
 
Po raz pierwszy jako Klub zdecydowaliśmy się przeprowadzić biegi dla dzieci i młodzieży. Uśmiech zadowolenia i dumy po biegu z otrzymanego medalu nagrodził sportowy wysiłek. Wykonane przez rodziców na starcie i mecie zdjęcia będą na pewno miłą pamiątką w rodzinnym albumie. Planujemy podobne biegi przeprowadzić w dniu 3 maja 2019 r.
 
Niech Państwo wraz ze swoimi dziećmi zaczną już przygotowania do kolejnej sportowej rywalizacji. Proszę tylko pamiętać o sportowym obuwiu by być w zgodzie z regulaminem stadionu i zasadami przebywania na tego typu obiektach o podłożu tartanowym.
 
Szanowni rodzice, życzymy by wnuki Waszych dzieci na 200 - lecie odzyskania przez Polskę  niepodległości mogły też brać udział w podobnym biegu. Przechowany w rodzinie medal z naszego biegu niech na zawsze pozostanie cenną rodzinną pamiątką.
 
W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępne są wyniki biegów oraz linki do galerii zdjęć.
 
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości był ostatnim w tym roku biegiem z cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz są już umieszczone końcowe klasyfikacje tego cyklu. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z wynikami, a już wkrótce poinformujemy na naszej stronie o terminie i miejscu podsumowania tegorocznego cyklu Grand Prix.

fot. Lubuski Portal Biegowy

03

listopad

2018

Bieg pod Skocznię Narciarską w Czarnkowie

Bieg pod Skocznię Narciarską w Czarnkowie

Organizatorzy "Biegu pod Skocznię Narciarską" zapraszają biegaczy na imprezę, która odbędzie się 24 listopada 2018 w Czarnkowie (ok. 40 km od Krzyża Wlkp.).
 
Uczestnicy będą mieli do pokonania pętlę o długości 5 km o łącznym przewyższeniu około 300 metrów - bieg można zatem śmiało zaliczyć do biegów górskich. To niepowtarzalna okazja by wspiąć się po dawnym zeskoku skoczni narciarskiej w tym regionie Polski! 
 
Biegacze mają do wyboru do pokonania dystans 5 km (jedna pętla) oraz 10 km (dwie pętle). Na każdego uczestnika na mecie czekać będzie pamiątkowy medal, a w pakiecie startowym żel energetyczny od partnera imprezy: SQUEEZY POLSKA.
 
Strona imprezy: http://biegiwlkp.pl/events/bieg-pod-skocznie-narciarska-edycja-jesienna/

03

listopad

2018

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Do ostatniego biegu w tegorocznym cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych 2018 pozostał już tylko jeden bieg, więc aby podgrzać jeszcze rywalizację na koniec cyklu, pozwoliliśmy sobie dokonać aktualizacji wyników po sześciu rozegranych do tej pory zawodach.
 
Jak wynika z zestawienia, niektórzy zawodnicy mogą już odstawić buty do szafy i oddać się listopadowemu roztrenowaniu, ale wielu jest jeszcze takich, którzy mają zaliczone tylko trzy biegi mając jednocześnie sporą ilość zgromadzonych punktów. Tak więc mamy nadzieję, że rywalizacja odbywać się będzie do samego końca.
 
Wspomniane zestawienie jak zwykle dostępne jest w zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych.

17

październik

2018

Ostatnia szansa zapisów i udział w Biegu Niepodległości

Ostatnia szansa zapisów i udział w Biegu Niepodległości

Dla przedszkolaków , młodzieży szkolnej i dorosłych Zarząd Klubu stworzył warunki do zgłoszenia się i udziału w biegu organizowanym w tym ważnym dla historii Polski dniu. Młodzież startuje bez ponoszenia opłat, dorosłych ta przyjemność kosztuje 30 zł. Ilość miejsc jest ograniczona liczbą posiadanych medali wybitych na tę specjalną okazję. 
 
Podczas organizowanego przez KB Piast Międzyrzecz w dniu 11.11.2018r. Narodowego Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr, dostępnych będzie jeszcze 30 pakietów w dniu zawodów. Pakiet zawierać będzie odlewany, przygotowany specjalnie na III Bieg Niepodległości medal (ma się rozumieć, że po dobiegnięciu do mety). Niestety, w pakietach dodatkowych nie będzie już dostępnych koszulek i plecaków.
Dodatkowo, każdy uczestnik biegu otrzyma także specjalny numer startowy a na mecie posiłek regeneracyjny i dyplom z podpisem Roberta Korzeniowskiego .
 
Tak więc kto pierwszy ten lepszy ;)
 
Oprócz biegu głównego na dystansie 10km, odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenia do biegów towarzyszących (dzieci i młodzież) przyjmowane są na adres e-mail: zbyszekolis@wp.pl. Każdy, kto zgłosi mailem udział w biegu, otrzyma od Prezesa Klubu potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i zapisania na listę startową.
W przypadku choroby lub zdarzeń losowych prosimy o informację od dorosłych uczestników biegu lub rodziców dzieci, że nie może brać udziału w biegu, aby dać szansę na udział w biegu wszystkim spóźnialskim - niech przyśle informację: "NIE BĘDZIE MNIE NA BIEGU 11 listopada : nazwisko imię " .

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 141771