Aktualności

13

maj

2019

Galerie zdjęć

Galerie zdjęć


Minęło kilka dni od ostatnich zawodów, więc możemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że z zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępnych jest kilka galerii zdjęć z IV Biegu Konstytucji 3-go Maja.
 
Jeśli są osoby, które udostępniają zdjęcia (nieodpłatnie) z imprezy, to można zawsze przesłać link na adres admin@kb-piast.pl, a również zamieścimy link aby większa rzesza startujących mogła cieszyć się z ich przeglądania.
 
 
 

03

maj

2019

Majowe zawody sportowe w Międzyrzeczu

Majowe zawody sportowe w Międzyrzeczu

W ostatnich dwóch dniach przeprowadzone zostały zawody, których organizatorami i współorganizatorami był KB PIAST Międzyrzecz. W dniu wczorajszym odbył się XVII Bieg po Śłońce w m. Pniewo koło Międzyrzecza, natomiast w dniu dzisiejszym odbył się w Międzyrzeczu IV Bieg Konstytucji 3-go Maja, w którym udział wzięło 76 zawodników.
 
Zwycięzcami IV Biegu Konstytucji 3-go Maja w kategorii OPEN byli: Cezary Walkowski z Międzyrzecza (również zwycięca wczorajszego Biegu po Słońce) oraz Barbara Jeleniewska z Gorzowa Wielkopolskiego.
Płaska i szybka trasa biegnąca przez nowo otwarty międzyrzecki stadion miejski w tym finisz po nawierzchni tartanowej, bardzo podobały się zarówno zawodnikom jak i wszystkim kibicującym z trybun stadionu. 
 
A w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki" można zapoznać się już z wynikami zawodów. Serdecznie również zapraszamy na kolejne biegi zaliczane do klasyfikacji Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych, z których kolejnymi będzie XXVIII Międzyrzecka Dziesiątka w dniu 01.06.2019r.

27

kwiecień

2019

Informacja dla wszystkich, którzy chcieliby uzyskać uprawnienia sędziego lekkiej atletyki.


W dniu 4 maja 2019 r. o godz. 9:00 na ośrodku Archimedes nad jeziorem Głębokie k/ Międzyrzecza (w domu weselnym) odbędą się zajęcia teoretyczne w ramach kursu sędziów lekkiej atletyki (wykłady z pokazem slajdów, zdjęć, filmów oraz egzamin) organizowane przez Zarząd Klubu we współpracy z Lubuskim Związkiem Lekkiej Atletyki i Okręgowym Kolegium Sędziów
 
Koszt kursu to ok. 50-60 zł, a dla członków KB PIAST Międzyrzecz - bezpłatnie.
Proszę z sobą zabrać zeszyty lub kartki, długopisy do sporządzania notatek.
Pojazdy można zaparkować na parkingu w ośrodku Głębokie i przejść pieszo 200m na północ od ośrodka.
 
 

13

kwiecień

2019

Medal Biegu Konstytucji 3-go Maja

Medal Biegu Konstytucji 3-go Maja

 
Jest nam miło zaprezentować projekt medalu,  który otrzymają wszyscy biegacze którzy ukończą IV Bieg Konstytucji 3-go Maja.
 
Jednocześnie przypominamy, że aby wziąć udział w biegu, należy dokonać rejestracji oraz dokonać opłaty do dnia 16.04.2019r. Po tym terminie zapisy zostaną zamknięte. W dniu biegu będzie możliwość zarejestrowania się tylko dla pierwszych 40 osób, które zgłoszą się w Biurze Zawodów.  
 
 
 

15

marzec

2019

Majowe zawody sportowe w Międzyrzeczu

Majowe zawody sportowe w Międzyrzeczu

Już po raz czwarty organizować będziemy zawody, przez które biegacze będą mogli wpisać się w Międzyrzeckie obchody święta z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Wystartujemy tradycyjnie spod pomnika 1000-lecia Państwa Polskiego w Międzyrzeczu, a meta usytuowana będzie na bieżni stadionu miejskiego. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. 
 
Rejestracja elektroniczna odbywa się przy pomocy formularza zgłoszeniowego, a na zgłoszenia zawodników oraz wpłaty oczekujemy do 16.04.2019r
 
Również zachęcamy do wzięcia udziału w XVII Ogólnopolskim Biegu po Słońce w m. Pniewo koło Międzyrzecza, którego organizatorem jest  MOSiW Międzyrzecz, a nasz Klub będzie aktywnie go wspierał podczas tej imprezy. Zawody podobnie jak w latach ubiegłych odbędą się w Dzień Flagi, tj. w dniu 02.05.2019r.
 
Regulaminy obu biegów dostępne są w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki".

21

luty

2019

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Wspólnie z Międzyrzeckim Ośrodkiem Sportu i Wypoczynku po raz kolejny organizujemy III cykl Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Nie zmienia się kalendarz zawodów więc dokładnie  jak w roku ubiegłym, cykl Grand Prix obejmie siedem biegów. W regulaminie dokonaliśmy kilka korekt, z czego najistotniejsza zmiana jest taka, że aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu, należy ukończyć co najmniej cztery biegi. W związku z tym, warto zarezerwować sobie już daty biegów, które wchodzą w skład tegorocznego Grand Prix. W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz znajdziecie kalendarz zawodów oraz Regulamin.
 
Co więcej, wszystkie zawody (poza Maratonem Sztafet) biorą udział w klasysfikacji VI Mistrzostw Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych 2019, której organizatorem jest Lubuski Portal Biegowy
 
A my jako Organizatorzy, wspólnie z MOSiW zapraszamy do udziału w naszych zawodach i życzymy Wam samych najlepszych startów.

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 175038