Aktualności

16

styczeń

2020

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Biegacza PIAST

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Biegacza PIAST

Zarząd KB Piast informuje, że w związku z mijającą czteroletnią działalnością Klubu, w dniu 15.02.2020 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz przy ul. Os. Centrum 8 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.
 
Podczas tego zebrania przedstawione zostanie między innymi sprawozdanie z pracy Zarządu i Komisji Rewizyjnej za ostatni rok oraz to co jest najistotniejsze - odbędą się wybory do Zarządu Klubu.
 
Liczymy więc na wysoką frekwencję członków Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz.
 

11

grudzień

2019

Zmiana terminu gali podsumowującej Grand Prix

Zmiana terminu gali podsumowującej Grand Prix

 
 

Z powodów organizacyjnych, podsumowanie Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych odbędzie się w dniu 04 stycznia 2020 r. o godz. 11:00 na Hali Widowiskowo sportowej w Międzyrzeczu.
 
Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu uroczystości będzie możliwość odbycia wspólnego treningu biegowego w terenie oraz na hali sportowej.

07

grudzień

2019

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2019

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych 2019


 
Podsumowanie Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych za 2019 r. odbędzie się w dniu 28 grudnia 2019 r. o godz. 11:00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Międzyrzeczu. Zapraszamy wszystkich uczestników biegów, kibiców a szczególnie zwycięzców w poszczególnych klasyfikacjach.
 
 
 


30

listopad

2019

Zapisy do IV Biegu Wyzwolenia

Zapisy do IV Biegu Wyzwolenia


Zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na kolejny bieg organizowany przez KB PIAST Międzyrzecz, którym będzie IV Bieg Wyzwolenia, którego start został zaplanowany na godz. 12.00 w dniu 26.01.2020 r.  z Ośrodka Wypoczynkowego Głębokie. W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już Regulamin biegu oraz link do zapisów internetowych. Prezentujemy jednocześnie projekt medalu, który otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą podobnie jak w latach ubiegłych dystans 8 km.
 
Bieg ten zapoczątkowuje kolejne, IV Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych oraz 7 Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych.

21

listopad

2019

Wyniki III cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych

W zakładce Grand Prix gminy Międzyrzecz udostępniona została klasyfikacja końcowa tegorocznego cyklu Grand Prix gminy międzyrzecz w biegach długodystansowych po wszystkich siedmiu biegach.
 
W związku z licznymi prośbami uczestników zawodów, uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w odrębnym terminie niż IV Bieg Wyzwolenia. Wkrótce poinformujemy o dokładnym terminie i miejscu wręczenia nagród. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z wynikami.
 
Przypominamy, że również podczas tego spotkania zostaną rozlosowane upominki dla wszystkich uczestników zawodów, którzy ukończyli co najmniej cztery biegi wchodzących w skład tegorocznego cyklu. 
 
Ewentualne uwagi prosimy składać najpóźniej do 30.11.2019 na adres Sekretarza Klubu. 

13

listopad

2019

Podsumowanie IV Biegu Niepodległości

Podsumowanie IV Biegu Niepodległości

W dniu 11 listopada 2019r. obchodziliśmy 101 - rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Była to również okazja aby po raz kolejnyny na sportowo wziąć udział w obchodach tego święta podczas organizowanego przez nasz klub IV Biegu Niepodległości. 
10-cio kilometrową trasę biegu głównego pokonało 70 zawodników. Najszybciej z tym dystansem zmierzył się nasz klubowy kolega - Dominik KRYCA, który zameldował się na mecie zlokalizowanej na bieżni stadionu miejskiego w czasie 35:50. Najlepszą zawodniczką okazała się Lucyna Poznańska uzyskując wynik 43:43. Na uwagę zasługuje fakt, że obydwoje tych biegaczy znajduje się pod opieką trenerską znanego doskonale w świecie biegaczy Wojciecha KOPCIA.
 
IV Bieg Niepodległości był ostatnim w tym roku biegiem z cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Już wkrótce na naszej stronie udostępnione zostaną jego wyniki oraz poinformujemy o terminie i miejscu uroczystego podsumowania całego cyklu.
 
W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępne są wyniki biegu oraz linki do galerii zdjęć.
fot. Artur Anuszewski

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 220741