Aktualności

31

lipiec

2018

Sponsor III Biegu Żołnierza

Sponsor III Biegu Żołnierza

Miło jest nam poinformować, że po raz trzeci naszym głównym sponsorem podczas III Biegu Żołnierza został Hotel Kęszyca Leśna, który ufundował cenne vouchery do wykorzystania w swoim hotelu!
 
Dziękujemy Pani Elżbiecie Marmurowicz za coroczne wspieranie naszej inicjatywy, która z roku na rok zbiera jeszcze więcej zwolenników oraz sponsorów bez których organizacja tej sportowej imprezy nie mogłaby się odbyć.
 
Hotel Kęszyca Leśna to pięknie zlokalizowany hotel pośród lasu, w niedalekiej odległości od jeziora Kęszyckiego. Okolica idealnie się nadaje na obozy sportowe, a to m.in. ze względu na mocne pofałdowanie terenu, dużą lesistość oraz niezliczone cieki wodne, które czynią ten region jednym z najpiękniejszych w Zachodniej Polsce.

31

lipiec

2018

To nie wszystko!!! Nowe wieści o kolejnych sponsorach!

Pensjonat pod Strzechą  Lilou
Firma Lilou ufundowała 2 vouchery na zakupy w swoim sklepie - trafią one w ręce laureatów III Biegu Żołnierza. 
 
Również właściciel Pensjonatu pod Strzechą - p. Jacek Bełz - ufundował weekendowy pobyt wraz z pełnym wyżywieniem!
 
Natomiast Szybkibike ufundował izotoniki oraz akcesoria rowerowe, które przeznaczone zostaną  jako upominki dla uczestników naszego biegu. Szybkibike zajmuje się sprzedażą kół oraz rowerów szosowych! Szczerze polecamy, szczególnie dla osób przygotowujących się do triathlonu lub szukających odskoczni od codzienności.
Dziękujemy bardzo za wsparcie!!!! Jednocześnie zapraszamy do odwiedzin witryn internetowych i zapoznania się z ofertami naszych partnerów. 

02

lipiec

2018

III Bieg Żołnierza - 15.08.2018

III Bieg Żołnierza - 15.08.2018

Niewątpliwie nie ma lepszego miejsca dla uczczenia w sportowy sposób święta Wojska Polskiego. Wszystkich sympatyków biegania już dziś zapraszamy serdecznie w dniu 15.08.2018r. do Kęszycy Leśnej, gdzie wzorem lat poprzednich rozegrana zostanie trzecia edycja Biegu Żołnierza  na dystansie 5 300 m.  Zawody te rozgrywane są w dawnym garnizonie, w którym służbę odbywali żołnierze aż pięciu narodowości.
Podczas ubiegłorocznej edycji odnotowaliśmy rekord frekwencji, gdyż  do mety II Biegu Żołnierza dobiegło blisko 180 zawodników. Mamy jednak wielką nadzięję, że w tym roku rekord ten zostanie pobity.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, aby zobaczyć to piękne miejsce gminy Międzyrzecz, a w zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest regulamin biegu. Zapisy internetowe już niebawem zostaną uruchomione na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl.
 
Na tej samej stronie można zarejestrować drużynę do innego biegu zaliczanego do cyklu Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych27 lipca 2018 roku (piątek), nad jeziorem Głębokie odbędzie się organizowany przez MOSIW Międzyrzecz XIX Maraton Sztafet.

17

czerwiec

2018

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Wprawdzie rozpoczęły się już Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i duża część społeczności spędza czas przed telewizorem, ale w zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz umieszczone zostały aktualne klasyfikacje Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych 2018 (po czterech biegach).
 
P.S. Wiem , że wielu z was pytało się o te zestawienia Krzysztofa Kochana, Zbyszka Kolisa i Michała Kubika ale to nie oni byli powodem tego opóźnienia. Muszę się wam przyznać, że nie jest łatwo pogodzić pracę, studia, dom rodzinny i nie odpuszczać na dodatek treningów biegowych.
 
Dlatego dziękuję Wam za wyrozumiałość i dołożę wszelkich starań aby po kolejnych biegach zestawienia ukazywały się dużo szybciej.

Administrator serwisu KB Piast Międzyrzecz

02

czerwiec

2018

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka

W dniu dzisiejszym, tj. 2 czerwca 2018 roku w Międzyrzeczu odbyła się XXVII Międzyrzecka Dziesiątka. W tym roku impreza sportowa wzbogacona została mianem I Biegiem Weterana.
 
Upalne słońce nie odstraszyło biegaczy od udziału w zawodach, które to ukończyło 120 zawodników, w tym 33 kobiety. W ramach zawodów wyłonione zostały również klasyfikacje mundurowych i mieszkańców gminy Międzyrzecz.
 
Impreza została zorganizowana przez MOSiW Międzyrzecz 17 WBZ Międzyrzecz, KB Piast Międzyrzecz oraz przy współpracy z Rejonowym Sztabem Ratownictwa Społecznej Krajowej Sieci Ratunkowej w Międzyrzeczu, Komendą Powiatową Policji w Międzyrzeczu, Sołectwem Święty Wojciech, OSP Kaława i OSP Gorzyca.
 
W zakładce Kalendarz Imprez i Wyniki dostępne są już wyniki z tych zawodów. Zawody te zaliczane były do Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych oraz do Grand Prix Ziemi Lubuskiej.

06

maj

2018

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka - I Bieg Weterana

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka - I Bieg Weterana

Zapraszamy wszystkich na kolejny bieg zaliczany do Grand Prix Ziemi Gorzowskiej oraz Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej, który odbędzie się w dniu 02.06.2018 o godz. 11:00.
 
Organizatorami biegu są MOSiW, 17 WBZ Międzyrzecz oraz KB Piast Międzyrzecz.
 
Regulamin biegu dostępny jest w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
Zapisy dostępne są pod adresem http://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/miedzyrzecka-dziesiatka

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 106800