Aktualności

17

czerwiec

2018

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Wprawdzie rozpoczęły się już Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i duża część społeczności spędza czas przed telewizorem, ale w zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz umieszczone zostały aktualne klasyfikacje Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych 2018 (po czterech biegach).
 
P.S. Wiem , że wielu z was pytało się o te zestawienia Krzysztofa Kochana, Zbyszka Kolisa i Michała Kubika ale to nie oni byli powodem tego opóźnienia. Muszę się wam przyznać, że nie jest łatwo pogodzić pracę, studia, dom rodzinny i nie odpuszczać na dodatek treningów biegowych.
 
Dlatego dziękuję Wam za wyrozumiałość i dołożę wszelkich starań aby po kolejnych biegach zestawienia ukazywały się dużo szybciej.

Administrator serwisu KB Piast Międzyrzecz

02

czerwiec

2018

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka

W dniu dzisiejszym, tj. 2 czerwca 2018 roku w Międzyrzeczu odbyła się XXVII Międzyrzecka Dziesiątka. W tym roku impreza sportowa wzbogacona została mianem I Biegiem Weterana.
 
Upalne słońce nie odstraszyło biegaczy od udziału w zawodach, które to ukończyło 120 zawodników, w tym 33 kobiety. W ramach zawodów wyłonione zostały również klasyfikacje mundurowych i mieszkańców gminy Międzyrzecz.
 
Impreza została zorganizowana przez MOSiW Międzyrzecz 17 WBZ Międzyrzecz, KB Piast Międzyrzecz oraz przy współpracy z Rejonowym Sztabem Ratownictwa Społecznej Krajowej Sieci Ratunkowej w Międzyrzeczu, Komendą Powiatową Policji w Międzyrzeczu, Sołectwem Święty Wojciech, OSP Kaława i OSP Gorzyca.
 
W zakładce Kalendarz Imprez i Wyniki dostępne są już wyniki z tych zawodów. Zawody te zaliczane były do Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych oraz do Grand Prix Ziemi Lubuskiej.

06

maj

2018

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka - I Bieg Weterana

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka - I Bieg Weterana

Zapraszamy wszystkich na kolejny bieg zaliczany do Grand Prix Ziemi Gorzowskiej oraz Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej, który odbędzie się w dniu 02.06.2018 o godz. 11:00.
 
Organizatorami biegu są MOSiW, 17 WBZ Międzyrzecz oraz KB Piast Międzyrzecz.
 
Regulamin biegu dostępny jest w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
Zapisy dostępne są pod adresem http://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/miedzyrzecka-dziesiatka

04

maj

2018

Rocznicowo na sportowo

Rocznicowo na sportowo

Pod takim właśnie szyldem, w dniu wczorajszym wyruszyli biegacze aby uczcić 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W biegu na dystansie ok. 4,8 km przebiegło 100 zawodników.
Najlepsze wyniki uzyskali: w kategorii mężczyzn Damian Filoda z Kęszycy Leśnej, a w kategorii kobiet - Karolina Bilawa z Międzyrzecza.

Oczywiście nie był to jedyny sportowy akcent podczas ostatnich dni, gdyż dzień wcześniej, tj. w dniu 02.05.2018r. w m. Pniewo odbyła się XVI edycja  Biegu po Słońce. Bieg ten organizowany był przez MOSiW Międzyrzecz we współudziele z naszym Klubem. Oba te biegi zaliczane są do Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych, a wyniki z obu tych biegów dostępne są w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
fot. Artur Anuszewski

09

marzec

2018

III Bieg Konstytucji 3-go Maja

III Bieg Konstytucji 3-go Maja

Wpisujemy się już niejako tradycyjnie organizacją naszego biegiu w międzyrzeckie obchody święta z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Wystartujemy tradycyjnie spod pomnika 1000-lecia Państwa Polskiego w Międzyrzeczu. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. 
 
Rejestracja elektroniczna odbywa się tradycyjnie przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl, a na zgłoszenia zawodników i wpłaty gwarantujące otrzymanie medalu oczekujemy do godziny 15.00 dnia 16.04.2018r. Regulamin biegu dostępny jest w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki".
 

09

marzec

2018

Regulamin

Regulamin

W imieniu Organizatorów, którymi są: Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku, KB PIAST Międzyrzecz, MRU Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie k/Międzyrzecza, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana w Międzyrzeczu, Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu, Rejonowy Sztab Ratownictwa Społecznej Krajowej Sieci Ratunkowej w Międzyrzeczu, OSP Kaława, sołectwa: Kaława, Pniewo, Wysoka zapraszają na udział w XVI Ogólnopolskim „Biegu po słońce” w m. Pniewo koło Międzyrzecza w dniu 02 maja 2018r.
 
Bieg zaliczany jest do V Mistrzostw Ziemi Gorzowskiej w biegach długodystansowych oraz II Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. 
 
Regulamin dostępny jest równiez w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki".

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 97697