Aktualności

10

listopad

2019

UWAGA!!!! PILNY KOMUNIKAT!!!

UWAGA!!!! PILNY KOMUNIKAT!!!

W dniu 11.11.2019 podczas IV Biegu Niepodległości w Międzyrzeczu, BIURO ZAWODÓW PRZENIESIONE BĘDZIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 DO BUDYNKU ARKI PRZY STADIONIE LEKKOATLETYCZNYM NA UL. M.MIKUŁY (niebieski zaokrąglony obiekt między rzeką Obrą a stadionem widoczny na załączonym zdjęciu).
 
Przy Sp. nr 1 będzie stała osoba i kierowała osoby pod stadion. Prysznic i szatnie oczywiście będą dostępne.
 
Reszta pozostaje bez zmian 

12

październik

2019

Życzenia na nową drogę życia

Życzenia na nową drogę życia

Niewątpliwie dzień jest dziś bardzo szczególny, gdyż jeden z członków naszego Klubu, a na dodatek członek Zarządu wstępuje na nową drogę życia.
 
Dlatego życzymy Wam, drodzy Anno i Michale..

W dniu Waszego Ślubu,
Samych radosnych zdarzeń.
Niech będzie on początkiem,
Spełnienia Waszych marzeń.
 
  Zarząd i członkowie KB PIAST Międzyrzecz
 
 fot. https://www.facebook.com/1446683495621394/photos/pcb.2188114714811598/2188114674811602/?type=3&theater

28

sierpień

2019

Zapisy internetowe IV Biegu Niepodległości

Zapisy internetowe IV Biegu Niepodległości

Zgodnie z zapowiedzimi, uruchomione zostały zapisy do IV Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11.11.2019r. o godz. 13:00 spod pomnika 1000-lecia w Międzyrzeczu. Do przebiegnięcia w biegu głównym będzie dystans 10 km, a finiszować zawodnicy będą na stadionie miejskim. Dodatkowo, rozegrane zostaną biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa, aby kolejne święto odzyskania niepodległości uczcić sportowym akcentem.
 
Rejestracji do biegu głównego można dokonać poprzez portal maratonczykpomiarczasu.pl. Jednocześnie przypominamy, że za rejestrację zawodników uznaje się dokonanie wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty startowej w wysokości 40zł w terminie do 28.09.2019r.
 
W zakładce "Kalendarz imprez i wyniki" znajdziecie regulamin zawodów oraz projekt koszulek i medalu. 

17

lipiec

2019

Projekt medalu na IV Bieg Żołnierza

Projekt medalu na IV Bieg Żołnierza

Począwszy od tego roku, na wszystkich kolejnych edycjach Biegu Żołnierza, dla wszystkich uczestników zawodów wręczany będzie medal nawiązujący do uzbrojenia, którym posługują się żołnierze Wojska Polskiego.
Pomimo tego, że w tym roku przypada tragiczna rocznica w historii Polski - przegrana kampania wrześniowa, jednym z promyków nadziei była ucieczka ORP Orzeł z internowania w porcie w Tallinie we wrześniu 1939 r i dopłynięcie bez map do Wielkiej Brytanii po ponad miesięcznym rejsie.
 
Dlatego podjęliśmy decyzję, aby to właśnie to pamiętne wydarzenie było przesłanką tegorocznego pamiątkowego medalu dla uczestników. 
 
Jednocześnie przypominamy, że rejestracja zawodników jest uznawaną za kompletną wraz z dokonaną płatnością w terminie do 31.07.2019r. 

09

lipiec

2019

World Orienteering Day z harcerzami

World Orienteering Day z harcerzami

Dzięki zgodzie Dyrektora Muzeum w Międzyrzeczu na terenach wokół zamku, w maju odbyły się zajęcia z orientacji sportowej. Harcerze oprócz wiedzy teoretycznej mieli możliwość pokonać trasę przy wykorzystaniu specjalistycznej mapy. Harcerz powinien z mapy i busoli umieć korzystać.
 
Klub Biegacza "Piast" Międzyrzecz w ten sposób pomógł zrealizować podstawę programową z przyrody, geografii, WF. Jest to zgodne z rozporządzeniem MEN z 14 luty 2017 r. w części dotyczącej umiejętności orientacji w terenie, korzystania z map, pokonywania terenu z użyciem map w formie marszu i biegu. Takie realne umiejętności powinien zyskać każdy uczeń w trakcie edukacji. Czy szkoły w Międzyrzeczu mają takie możliwości? 
zobacz galerię zdjęć..

09

lipiec

2019

IV Bieg Żołnierza

IV Bieg Żołnierza

Niewątpliwie nie ma lepszego miejsca dla uczczenia w sportowy sposób święta Wojska Polskiego. Wszystkich sympatyków biegania już dziś zapraszamy serdecznie w dniu 15.08.2019r. do Kęszycy Leśnej, W tym dniu odbędzie się czwarta już edycja Biegu Żołnierza  na dystansie 5 300 m.  Zawody te rozgrywane są w dawnym garnizonie, w którym służbę odbywali żołnierze aż pięciu narodowości.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, aby zobaczyć to piękne miejsce gminy Międzyrzecz, a w zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest regulamin biegu. Zapisy internetowe zostały uruchomione na stronie www.datasport.pl
 
Jednocześnie przypominamy, że można jeszcze zarejestrować drużynę do innego biegu zaliczanego do cyklu Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych26 lipca 2019 roku (piątek), nad jeziorem Głębokie odbędzie się organizowany przez MOSIW Międzyrzecz jubileuszowy XX Maraton Sztafet. Rejestracja sztafet odbywa się poprzez portal www.maratonczykpomiarczasu.pl, gdzie również dostępny jest Regulamin zawodów.

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 220744