Aktualności

27

styczeń

2019

III Bieg Wyzwolenia

III Bieg Wyzwolenia

Choć w planach było poprawić frekwencję w organizowanych przez nas zawodach z lat poprzednich, niestety prawdopodobnie pogoda wystraszyła niektórych. W dzisiejszym biegu zawody ukończyło 171 biegaczy, a zwycięzcami okazali się Szymon Belgrau z Międzyrzecza oraz Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wlkp., która jest ubiegłoroczną zwyciężczynią polskiej edycji Wings for Life. Cieszymy się również, że biegacze potrafią pomagać. Przy okazji biegu sportowcy hojnie wsparli finansowo zbiórkę pieniędzy dla Wojtusia
 
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział liczny udział w biegu, ale również składamy podziękowanie wolontariuszom za zabezpieczenie trasy i bezpieczne przeprowadzenie biegu mimo trudnych warunków pogodowych.

Z wynikami zawodów można się już zapoznać. Są one dostępne w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
 
Dzisiejszy bieg zapoczątkował jednocześnie cykl Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych w roku 2019, nad regulaminem którego jeszcze pracujemy zgodnie z sugestiami zawodników i który w ciągu najbliższych kilku dni powinien zostać już zamieszczony na naszej stronie internetowej.

31

grudzień

2018

Szczęśliwego Nowego Roku!!!


24

grudzień

2018

Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia


23

grudzień

2018

Zebranie sprawozdawcze Klubu Biegacza PIAST

Zebranie sprawozdawcze Klubu Biegacza PIAST

W dniu 20.12.2018r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Klubu, podczas którego Zarząd klubu zapoznał członków klubu ze sprawozdaniem za ostatni rok działalności.
 
Podczas zebrania podjęto następujące uchwały:

  • obniżenie rocznej składki członkowskiej w Klubie,
  • zgodnie ze Statutem Klubu dokonano wyboru nowych członków Komisji Rewizyjnej Klubu,
  • przyjęto do realizacji plan imprez i zawodów sportowych na 2019r.
  • zaakceptowano projekt medalu na Bieg Wyzwolenia,
  • podjęto uchwałę, że w roku 2019 wszyscy 70 - latkowie będą zwolnieni z opłat startowych w biegach organizowanych przez Klub,
  • Zarząd upoważniony został do organizacji kursu sędziowskiego w lekkiej atletyce aby by mieć w Klubie własnych sędziów,
  • Zarząd ma podjąć działania organizacyjne w celu przeprowadzenia mitingu lekkoatletycznego - termin 29 czerwca 2019r. 

21

grudzień

2018

III Bieg Wyzwolenia

Medal III Biegu Wyzwolenia
Pragniemy zaprezentować projekt medalu, którzy otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy w dniu 27.01.2019r. ukończą II Bieg Wyzwolenia.
 
Dla tych, którzy nie doczytali regulaminu przypominamy, że w dniu 04.01.2019r. zakończone zostaną zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego poprzez stronę internetową, natomiast w Biurze Zawodów będzie możliwość zapisania się dla zaledwie 50 spóźnialskich, którzy nie dokonali zgłoszenia.
 
Jednocześnie przypominamy, że za zgłoszenie zawodnika uznaje się zgłoszenie osób, które dokonają pełnej rejestracji, tzn. wypełnią Formularz Rejestracyjny i dokonają opłaty startowej w terminie do 04.01.2019r.
 
Jak każdego roku, zawody te będą zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych oraz do Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych.

06

grudzień

2018

Coroczne zebranie Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz

Coroczne zebranie Klubu Biegacza Piast Międzyrzecz

Zgodnie ze Statutem Klubu Biegacza „Piast” Międzyrzecz, w dniu 20 grudnia od godz. 16:15 w Bibliotece Miejskiej w Międzyrzeczu odbędzie się roczne walne Zebranie członków Klubu.
 
Podczas tego spotkania przestawione zostanie:
-  sprawozdanie z działalności Zarządu i Komisji Rewizyjnej za rok 2018,
-  uchwalanie programów sportowej, organizacyjnej i finansowej działalności Klubu,
-  rozpatrywanie i przyjmowanie sprawozdań Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
-  podejmowanie  innych uchwał.
 
W trakcie zebrania będzie można zgłaszać swoje ewentualne spostrzeżenia co do funkcjonowania Klubu lub jego formy.

Zarząd Kubu prosi wszystkich członków Klubu o jak najliczniejszą obecność w tym zebraniu.

Copyright 2016 - 2021 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 175043