Aktualności

23

luty

2018

Regulamin II Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Regulamin II Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Podobnie jak w ubiegłym roku, we współudziale z Międzyrzeckim Ośrodkiem Sportu i Wypoczynku organizujemy cykl Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Analogicznie jak w roku ubiegłym, cykl Grand Prix obejmie siedem biegów, z czego aby zostać w pełni sklasyfikowanym, należy ukończyć cztery biegi. 
W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz znajdziecie pełne informacje dotyczące tegorocznego cyklu.
A my, jako Organizatorzy zapraszamy do udziału w naszych zawodach i życzymy Wam samych najlepszych startów.

23

luty

2018

Twój 1% podatku na wsparcie KB Piast

Twój 1% podatku na wsparcie KB Piast

Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz zwraca się z gorącym apelem do wszystkich członków Klubu, jego sympatyków i przyjaciół biegaczy, o przekazanie w rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT za 2017r. kwoty 1% podatku na nasz Klub.
 
Jak to zrobić?
Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce rocznego rozliczenia za 2017 rok nr KRS - 0000079458 oraz wpisać jako cel szczegółowy nazwę naszego Klubu. Urząd Skarbowy dokona za Ciebie wpłaty. Podany nr KRS jest to organizacja pożytku publicznego - Lubuska Federacja Sportu.
W poprzednim roku 2017 w ten sposób Klub również uzyskał wpływy finansowe, które pomagają nam w organizacji imprez oraz w funkcjonowaniu naszego Klubu.

15

luty

2018

Tropem Wilczym

Tropem Wilczym

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji największego biegu w Polce odbywającego się w wielu lokalizacjach w całym kraju. Jest to bieg, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2013 roku, kiedy to grupa pasjonatów i działaczy społecznych postanowiła zorganizować „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego.  Dystans 1963 metrów ma charakter symboliczny, gdyż stanowi odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Więcej nformacji na temat biegu można znaleźć na stronie Organizatora - www.tropemwilczym.pl Jednocześnie informujemy, iż w okolicach Międzyrzecza, zawody zorganizowane zostaną między innymi w Skwierzynie, Trzcielu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Dębnie. Zapisy dostępne są na stronie Organizatora lub np. na www.sport-time.com.pl

03

luty

2018

Aktualizacja wyników II Biegu Wyzwolenia

Aktualizacja wyników II Biegu Wyzwolenia

W zakładce Kalendarz biegów i wyniki dostępne są wyniki z biegu z podziałem na kategorie kobiet i mężczyzn, kategorie wiekowe oraz "międzyrzeczan". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.
 
Dodany został również odnośnik do galerii zdjęć, której autorem jest p. Wojciech Łangowski
 28

styczeń

2018

Podsumowanie II Biegu Wyzwolenia

Podsumowanie II Biegu Wyzwolenia

Składamy bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom dzisiejszego II Biegu Wyzwolenia, a także naszym sponsorom, bez których z pewnością wyjechalibyście dzisiaj ubożsi o kilka cennych nagród. Dziękujemy również Pensjonatowi pod Strzechą za gościnę oraz Międzyrzeckiemu Ośrodkowi Sportu i Wypoczynku, który wydatnie wspiera nas przy każdej imprezie. Jest on współorganizatorem Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych. Mamy nadzieję, że efektowny medal, posiłek oraz masaż po biegu pomogły nam utrzymać pozytywny wizerunek ogólnej organizacji. Fotorelacje będą dostępne w dniu jutrzejszym na portalach www.miedzyrzecz.naszemiasto.pl oraz www.miedzyrzecz.biz.

W zakładce Kalendarz biegów i wyniki dostępne są już wyniki z dzisiejszego biegu, a w ciągu najbliższych kilku dni zamieścimy aktualizację zawierającą podział na kategorie wiekowe.

22

styczeń

2018

II Bieg Wyzwolenia zyskuje nowych sponsorów

Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że dołączył do nas butik Lilou Pani Sylwi Śron mający swoje sklepy w Międzyrzeczu i Świebodzinie. Pani Sylwia jest zapaloną biegaczką, co odzwierciedla zaangażowanie jej firmy w najbliższy II Bieg Wyzwolenia. Do rozlosowania będzie voucher do wykorzystania w jej sklepie, co szczególnie może przypaść do gustu damskiej części naszych uczestników.
 
Puchary i upominki w kategorii najlepsze zawodniczki z gminy Międzyrzecz ufundował radny powiatu Pan Zbigniew Smejlis, który także włączył się bardzo aktywnie w nasz bieg, a to między innymi dlatego, że zadeklarował swój udział w naszej imprezie!
 
Z ostatniej chwili... Dla wszystkich chętnych, którzy zarezerwują nocleg w Pensjonacie pod Strzechą Pana Jacek Bełz zostanie przyznany 15% rabat!!!

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 97700