Aktualności

15

październik

2018

Nowy stadion w Międzyrzeczu. I co dalej...?

 
Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz w swoim statucie ma jasno określone cele działalności w określonych dyscyplinach sportowych. Jedną z nich jest lekkoatletyka. Dla jej rozwoju międzyrzeccy lekkoatleci, dzieci i młodzież mogą mieć sztandarową, cykliczną imprezę sportową.
 
Taką może się stać odbywanie każdego roku memoriału "Ireny Szewińskiej". Odpowiednie dokumenty zostały przedstawione władzom Międzyrzecza: Burmistrzowi i Radzie Miasta. Do dziś bez żadnego odzewu. 

 
czytaj więcej...
 

01

wrzesień

2018

Podziękowania za wsparcie w organizacji III Biegu Żołnierza

Podziękowania za wsparcie w organizacji III Biegu Żołnierza

Składamy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które miały wniosły wkład w organizowany przez nas III Bieg Żołnierza w Kęszycy Leśnej, bez których z pewnością ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy między innymi Międzyrzeckiemu Ośrodkowi Sportu i Wypoczynku, który wydatnie wspiera nas przy każdej imprezie. Jest on współorganizatorem Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych. Mamy nadzieję, że efektowny medal, posiłek oraz masaż po biegu pomogły nam utrzymać pozytywny wizerunek ogólnej organizacji. Chcemy przekazać nasze podziękowanie wszystkim sponsorom, którzy ufundowali upominki dla uczestników zawodów:
- OSP Kęszyca Leśna
- Sołectwo Kęszyca Leśna
- Hotel Kęszyca Leśna – Pani Elżbieta Marmurowicz
- Pensjonat pod Strzechą – Pan Jacek Bełz
- Fizjopomoc - Panowie Rafał Antczak/Damian Stucki
- Spectrum siłownia – Pani Karolina Jeziorska
- Lilou – butik odzieżowy – Pani Sylwia Śron
- Instalmar sklep – Pani Katarzyna Jeziorska
- Zakład Energetyki Cieplnej w Międzyrzeczu
- Pan Zbigniew Smejlis – radny powiatowy
- Pan Bogusław Zaborowski
- Pan Grzegorz Platokos
- Pan Kacper Bełz
- Głos Międzyrzecza i Skwierzyny
- Społecznościowy Portal Ziemi Międzyrzeckiej
- Szybkibike sklep – Pan Michał Kubik
Na stonie internetowej miedzyrzecz.naszemiasto.pl dostępna jest fotorelacja z tych zawodów - fot. Dariusz Brożek

26

sierpień

2018

Regulamin Biegu Stulecia

Regulamin Biegu Stulecia

Na naszej stronie internetowej, w zakładce Kalendarz imprez i wyniki umieszczony został regulamin Narodowego Bieg Stulecia, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2018r. czyli w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlatego podobnie jak w wielu innych miastach, będzie się on odbywał pod nazwą Narodowego Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr
 
Jednocześnie zwracamy uwagę, że aby móc uczestniczyć w biegu, należy dokonać rejestracji i opłaty startowej do dnia 15.09.2018r.

31

lipiec

2018

Maraton Sztafet nad jeziorem Głębokie

Maraton Sztafet nad jeziorem Głębokie

W ubiegły piątek, na Ośrodku Wypoczynkowym j. Głębokie odbył się organizowany przez MOSIW Międzyrzecz XIX Maraton Sztafet, w którym na starcie stanęło 28 piecioosobowych zespołów w  czterech kategoriach: 4+1, 4+250, 250+ oraz 1+4.
Biegacze biorący udział kolejny raz potwierdzili, że upalne piątkowe popołudnie nie jest im wcale straszne. Sztafeta żołnierzy z 17 Brygady Zmechanizowanej, która od kilku lat zdobywała pierwsze miejsce, musiała w tym roku uznać wyższość innego zespołu, którym okazał się TEAM KOPEĆ w składzie: Wojciech Kopeć, Edwin Kuszczyk, Czyżkowski Paweł, Mitrofaniuk Marek, Snopkiewicz Joanna uzyskując czas 2:21:24.
Zwycięzcom Gratulujemy, a zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wynikami biegu.
XIX Maraton Sztafet zaliczany jest do Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych.

31

lipiec

2018

Sponsor III Biegu Żołnierza

Sponsor III Biegu Żołnierza

Miło jest nam poinformować, że po raz trzeci naszym głównym sponsorem podczas III Biegu Żołnierza został Hotel Kęszyca Leśna, który ufundował cenne vouchery do wykorzystania w swoim hotelu!
 
Dziękujemy Pani Elżbiecie Marmurowicz za coroczne wspieranie naszej inicjatywy, która z roku na rok zbiera jeszcze więcej zwolenników oraz sponsorów bez których organizacja tej sportowej imprezy nie mogłaby się odbyć.
 
Hotel Kęszyca Leśna to pięknie zlokalizowany hotel pośród lasu, w niedalekiej odległości od jeziora Kęszyckiego. Okolica idealnie się nadaje na obozy sportowe, a to m.in. ze względu na mocne pofałdowanie terenu, dużą lesistość oraz niezliczone cieki wodne, które czynią ten region jednym z najpiękniejszych w Zachodniej Polsce.

31

lipiec

2018

To nie wszystko!!! Nowe wieści o kolejnych sponsorach!

Pensjonat pod Strzechą  Lilou
Firma Lilou ufundowała 2 vouchery na zakupy w swoim sklepie - trafią one w ręce laureatów III Biegu Żołnierza. 
 
Również właściciel Pensjonatu pod Strzechą - p. Jacek Bełz - ufundował weekendowy pobyt wraz z pełnym wyżywieniem!
 
Natomiast Szybkibike ufundował izotoniki oraz akcesoria rowerowe, które przeznaczone zostaną  jako upominki dla uczestników naszego biegu. Szybkibike zajmuje się sprzedażą kół oraz rowerów szosowych! Szczerze polecamy, szczególnie dla osób przygotowujących się do triathlonu lub szukających odskoczni od codzienności.
Dziękujemy bardzo za wsparcie!!!! Jednocześnie zapraszamy do odwiedzin witryn internetowych i zapoznania się z ofertami naszych partnerów. 

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 141773