Aktualności

07

lipiec

2019

Mityng lekkatletyczny pamięci Ireny Szewińskiej

Marzenia nic nie kosztują. Spełniają się jeśli jest się konsekwentnym w działaniu. Klub Biegacza „Piast” Międzyrzecz w swojej kronice może dopisać kolejny sukces organizacyjny i promocyjny służący popularyzacji „królowej sportu” – lekkoatletyki i stadionu miejskiego w Międzyrzeczu.
 
 W dniu 22 czerwca 2019 r. odbyły się pierwsze oficjalne zawody lekkoatletyczne wpisane do kalendarza PZLA – posiadały I klasę. Każdy zawodnik z licencją sportową mógł dzięki temu potwierdzić lub uzyskać klasę sportową lub minimum na zawody docelowe sezonu lekkoatletycznego.

czytaj więcej..

14

maj

2019

Królowa sportu zagości na stadionie w Międzyrzeczu

Królowa sportu zagości na stadionie w Międzyrzeczu

W dniu 22 czerwca 2019 r. od godz. 16:00 Klub Biegacza "Piast" Międzyrzecz przeprowadzi na stadionie miejskim w Międzyrzeczu "Miting lekkoatletyczny pamięci Ireny Szewińskiej". Patronat honorowy nad mitingiem objęła Pani Agnieszka Olender. Stadion w Międzyrzeczu po modernizacji posiada atest PZLA i Klub korzystając z profesjonalnej obsługi sędziowskiej i automatycznego pomiaru czasu z fotofiniszem, stworzy warunki do uzyskiwania klas sportowych w konkurencjach biegowych i skoku w dal.
 
W trakcie mitingu odbędą się następujące konkurencje biegowe dla kobiet i mężczyzn : 5000 m, 100 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 200 m, sztafeta 4 x 100 m oraz skok w dal.
 
Start w mitingu jest bezpłatny. Klub "Piast" zaprasza wszystkich lekkoatletów w kategoriach: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec, senior i weteran. Biorąc udział w mitingu masz szansę na ustanowienie rekordu stadionu w Międzyrzeczu w swojej kategorii wiekowej. W ten sposób przejdziesz do historii sportu w naszym mieście.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18 czerwca 2019 r., a szczegółowych informacji odnośnie zapisów i startu w mitingu udzielają członkowie Zarządu Klubu.

13

maj

2019

Galerie zdjęć

Galerie zdjęć


Minęło kilka dni od ostatnich zawodów, więc możemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że z zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępnych jest kilka galerii zdjęć z IV Biegu Konstytucji 3-go Maja.
 
Jeśli są osoby, które udostępniają zdjęcia (nieodpłatnie) z imprezy, to można zawsze przesłać link na adres admin@kb-piast.pl, a również zamieścimy link aby większa rzesza startujących mogła cieszyć się z ich przeglądania.
 
 
 

03

maj

2019

Majowe zawody sportowe w Międzyrzeczu

Majowe zawody sportowe w Międzyrzeczu

W ostatnich dwóch dniach przeprowadzone zostały zawody, których organizatorami i współorganizatorami był KB PIAST Międzyrzecz. W dniu wczorajszym odbył się XVII Bieg po Śłońce w m. Pniewo koło Międzyrzecza, natomiast w dniu dzisiejszym odbył się w Międzyrzeczu IV Bieg Konstytucji 3-go Maja, w którym udział wzięło 76 zawodników.
 
Zwycięzcami IV Biegu Konstytucji 3-go Maja w kategorii OPEN byli: Cezary Walkowski z Międzyrzecza (również zwycięca wczorajszego Biegu po Słońce) oraz Barbara Jeleniewska z Gorzowa Wielkopolskiego.
Płaska i szybka trasa biegnąca przez nowo otwarty międzyrzecki stadion miejski w tym finisz po nawierzchni tartanowej, bardzo podobały się zarówno zawodnikom jak i wszystkim kibicującym z trybun stadionu. 
 
A w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki" można zapoznać się już z wynikami zawodów. Serdecznie również zapraszamy na kolejne biegi zaliczane do klasyfikacji Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych, z których kolejnymi będzie XXVIII Międzyrzecka Dziesiątka w dniu 01.06.2019r.

27

kwiecień

2019

Informacja dla wszystkich, którzy chcieliby uzyskać uprawnienia sędziego lekkiej atletyki.


W dniu 4 maja 2019 r. o godz. 9:00 na ośrodku Archimedes nad jeziorem Głębokie k/ Międzyrzecza (w domu weselnym) odbędą się zajęcia teoretyczne w ramach kursu sędziów lekkiej atletyki (wykłady z pokazem slajdów, zdjęć, filmów oraz egzamin) organizowane przez Zarząd Klubu we współpracy z Lubuskim Związkiem Lekkiej Atletyki i Okręgowym Kolegium Sędziów
 
Koszt kursu to ok. 50-60 zł, a dla członków KB PIAST Międzyrzecz - bezpłatnie.
Proszę z sobą zabrać zeszyty lub kartki, długopisy do sporządzania notatek.
Pojazdy można zaparkować na parkingu w ośrodku Głębokie i przejść pieszo 200m na północ od ośrodka.
 
 

13

kwiecień

2019

Medal Biegu Konstytucji 3-go Maja

Medal Biegu Konstytucji 3-go Maja

 
Jest nam miło zaprezentować projekt medalu,  który otrzymają wszyscy biegacze którzy ukończą IV Bieg Konstytucji 3-go Maja.
 
Jednocześnie przypominamy, że aby wziąć udział w biegu, należy dokonać rejestracji oraz dokonać opłaty do dnia 16.04.2019r. Po tym terminie zapisy zostaną zamknięte. W dniu biegu będzie możliwość zarejestrowania się tylko dla pierwszych 40 osób, które zgłoszą się w Biurze Zawodów.  
 
 
 

Copyright 2016 - 2022 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 223995