Aktualności

22

styczeń

2018

II Bieg Wyzwolenia zyskuje nowych sponsorów

Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że dołączył do nas butik Lilou Pani Sylwi Śron mający swoje sklepy w Międzyrzeczu i Świebodzinie. Pani Sylwia jest zapaloną biegaczką, co odzwierciedla zaangażowanie jej firmy w najbliższy II Bieg Wyzwolenia. Do rozlosowania będzie voucher do wykorzystania w jej sklepie, co szczególnie może przypaść do gustu damskiej części naszych uczestników.
 
Puchary i upominki w kategorii najlepsze zawodniczki z gminy Międzyrzecz ufundował radny powiatu Pan Zbigniew Smejlis, który także włączył się bardzo aktywnie w nasz bieg, a to między innymi dlatego, że zadeklarował swój udział w naszej imprezie!
 
Z ostatniej chwili... Dla wszystkich chętnych, którzy zarezerwują nocleg w Pensjonacie pod Strzechą Pana Jacek Bełz zostanie przyznany 15% rabat!!!

14

styczeń

2018

Dwa tygodnie do II Bieg Wyzwolenia

Do najbliższych zawodów, będących przy okazji podsumowaniem cyklu Grand Prix 2017 w biegach długodystansowych Ziemi Międzyrzeckiej pozostały już zaledwie dwa tygodnie.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy zawodnicy, którzy zarejestrowali się poprzez portal www.maratonczykpomiarczasu.pl, a nie opłacili startowego w terminie, otrzymają medal jeśli wystartują i bieg ukończą. Pozostali, którzy będą biegać muszą mieć szczęście w losowaniu medali - jest kilka więcej, ale ile to stanowi tajemnicę Organizatorów.

Dodatkowo informujemy, że Biuro Zawodów w dniu 28.01.2018 r. przyjmuje zawodników tylko do godz. 10:30
 
 

05

styczeń

2018

Sponsorzy II Biegu Wyzwolenia

Sponsorzy II Biegu Wyzwolenia

Bardzo miło mi poinformować, że naszym pierwszym sponsorem II Biegu Wyzwolenia została firma Fizjopomoc Międzyrzecz, która cieszy się bardzo dobrą opinią na terenach swojej działalności, czyli w Szczecinie oraz w Międzyrzeczu.

Po zawodach m.in. Rafał Antczak oraz Damian Stucki zadbają o Waszą regenerację w Pensjonacie pod Strzechą, gdzie będą ulokowani ze swoim gabinetem.

Ufundują oni także vouchery do wykorzystania w ich gabinetach.

05

styczeń

2018

Pobijemy ubiegłoroczny rekord frekfencji?

Pobijemy ubiegłoroczny rekord frekfencji?

UWAGA! UWAGA! Już blisko 150 osób zapisanych na II Bieg Wyzwolenia!!!
P.S. Kolejnym sponsorem naszego biegu zostaje siłownia Spectrum, która ufunduje arcyciekawe nagrody, szczególnie z punktu widzenia osób dbających o linię i zdrowy styl życia ;) 

To co cieszy to to, że lokalne firmy włączają się w społeczne inicjatywy tak pozytywnie odbierane przez Was :)
Pamiętajcie, że tylko rejestracja i opłata do 6 stycznia gwarantuje pamiątkowy medal, który w tym roku będzie odlewany z podobizną gen. Dowbor - Muśnickiego 
 

05

styczeń

2018

Kolejni sponsorzy

Kolejni sponsorzy

Kolejnym sponsorem został radny gminy Międzyrzecz, p. Andrzej Chmielewski, który ufundował książki historyczne nawiązujące swoją tematyką do nazwy naszego biegu.

Bardzo serdecznie polecamy wydawnictwo Literat i wszystkie jej wydania, a to chociażby dlatego, że opisują historię i przyrodę naszej pięknej Ziemi Międzyrzeckiej.

Jeszcze raz dziękujemy!!!

05

styczeń

2018

Pensjonat pod Strzechą kolejny raz sponsorem naszego biegu

Pensjonat pod Strzechą kolejny raz sponsorem naszego biegu

Strategicznym sponsorem II Biegu Wyzwolenia został Pensjonat pod Strzechą należący do Pana Jacek Bełz, który ugości nasze biuro zawodów. 
 
Zadba on o odpowiednie nawodnienie, a także żebyśmy głodni i czyści wyjechali z imprezy.
Pensjonat pod Strzechą już po raz drugi gościć nas będzie w swoich progach!!! 

Bardzo dziękujemy za wielkie wsparcie naszej inicjatywy. No i chyba pęknie w końcu liczba 200 osób na naszym biegu.
Postarajcie się!!!
 

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 101106