Aktualności

04

maj

2018

Rocznicowo na sportowo

Rocznicowo na sportowo

Pod takim właśnie szyldem, w dniu wczorajszym wyruszyli biegacze aby uczcić 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W biegu na dystansie ok. 4,8 km przebiegło 100 zawodników.
Najlepsze wyniki uzyskali: w kategorii mężczyzn Damian Filoda z Kęszycy Leśnej, a w kategorii kobiet - Karolina Bilawa z Międzyrzecza.

Oczywiście nie był to jedyny sportowy akcent podczas ostatnich dni, gdyż dzień wcześniej, tj. w dniu 02.05.2018r. w m. Pniewo odbyła się XVI edycja  Biegu po Słońce. Bieg ten organizowany był przez MOSiW Międzyrzecz we współudziele z naszym Klubem. Oba te biegi zaliczane są do Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych, a wyniki z obu tych biegów dostępne są w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
fot. Artur Anuszewski

09

marzec

2018

III Bieg Konstytucji 3-go Maja

III Bieg Konstytucji 3-go Maja

Wpisujemy się już niejako tradycyjnie organizacją naszego biegiu w międzyrzeckie obchody święta z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Wystartujemy tradycyjnie spod pomnika 1000-lecia Państwa Polskiego w Międzyrzeczu. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. 
 
Rejestracja elektroniczna odbywa się tradycyjnie przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl, a na zgłoszenia zawodników i wpłaty gwarantujące otrzymanie medalu oczekujemy do godziny 15.00 dnia 16.04.2018r. Regulamin biegu dostępny jest w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki".
 

09

marzec

2018

Regulamin

Regulamin

W imieniu Organizatorów, którymi są: Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku, KB PIAST Międzyrzecz, MRU Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie k/Międzyrzecza, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana w Międzyrzeczu, Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu, Rejonowy Sztab Ratownictwa Społecznej Krajowej Sieci Ratunkowej w Międzyrzeczu, OSP Kaława, sołectwa: Kaława, Pniewo, Wysoka zapraszają na udział w XVI Ogólnopolskim „Biegu po słońce” w m. Pniewo koło Międzyrzecza w dniu 02 maja 2018r.
 
Bieg zaliczany jest do V Mistrzostw Ziemi Gorzowskiej w biegach długodystansowych oraz II Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. 
 
Regulamin dostępny jest równiez w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki".

23

luty

2018

Regulamin II Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Regulamin II Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych

Podobnie jak w ubiegłym roku, we współudziale z Międzyrzeckim Ośrodkiem Sportu i Wypoczynku organizujemy cykl Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Analogicznie jak w roku ubiegłym, cykl Grand Prix obejmie siedem biegów, z czego aby zostać w pełni sklasyfikowanym, należy ukończyć cztery biegi. 
W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz znajdziecie pełne informacje dotyczące tegorocznego cyklu.
A my, jako Organizatorzy zapraszamy do udziału w naszych zawodach i życzymy Wam samych najlepszych startów.

23

luty

2018

Twój 1% podatku na wsparcie KB Piast

Twój 1% podatku na wsparcie KB Piast

Zarząd Klubu Biegacza "Piast" Międzyrzecz zwraca się z gorącym apelem do wszystkich członków Klubu, jego sympatyków i przyjaciół biegaczy, o przekazanie w rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT za 2017r. kwoty 1% podatku na nasz Klub.
 
Jak to zrobić?
Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce rocznego rozliczenia za 2017 rok nr KRS - 0000079458 oraz wpisać jako cel szczegółowy nazwę naszego Klubu. Urząd Skarbowy dokona za Ciebie wpłaty. Podany nr KRS jest to organizacja pożytku publicznego - Lubuska Federacja Sportu.
W poprzednim roku 2017 w ten sposób Klub również uzyskał wpływy finansowe, które pomagają nam w organizacji imprez oraz w funkcjonowaniu naszego Klubu.

15

luty

2018

Tropem Wilczym

Tropem Wilczym

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji największego biegu w Polce odbywającego się w wielu lokalizacjach w całym kraju. Jest to bieg, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2013 roku, kiedy to grupa pasjonatów i działaczy społecznych postanowiła zorganizować „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego.  Dystans 1963 metrów ma charakter symboliczny, gdyż stanowi odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Więcej nformacji na temat biegu można znaleźć na stronie Organizatora - www.tropemwilczym.pl Jednocześnie informujemy, iż w okolicach Międzyrzecza, zawody zorganizowane zostaną między innymi w Skwierzynie, Trzcielu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Dębnie. Zapisy dostępne są na stronie Organizatora lub np. na www.sport-time.com.pl

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 123800