Aktualności

02

lipiec

2018

III Bieg Żołnierza - 15.08.2018

III Bieg Żołnierza - 15.08.2018

Niewątpliwie nie ma lepszego miejsca dla uczczenia w sportowy sposób święta Wojska Polskiego. Wszystkich sympatyków biegania już dziś zapraszamy serdecznie w dniu 15.08.2018r. do Kęszycy Leśnej, gdzie wzorem lat poprzednich rozegrana zostanie trzecia edycja Biegu Żołnierza  na dystansie 5 300 m.  Zawody te rozgrywane są w dawnym garnizonie, w którym służbę odbywali żołnierze aż pięciu narodowości.
Podczas ubiegłorocznej edycji odnotowaliśmy rekord frekwencji, gdyż  do mety II Biegu Żołnierza dobiegło blisko 180 zawodników. Mamy jednak wielką nadzięję, że w tym roku rekord ten zostanie pobity.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, aby zobaczyć to piękne miejsce gminy Międzyrzecz, a w zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest regulamin biegu. Zapisy internetowe już niebawem zostaną uruchomione na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl.
 
Na tej samej stronie można zarejestrować drużynę do innego biegu zaliczanego do cyklu Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych27 lipca 2018 roku (piątek), nad jeziorem Głębokie odbędzie się organizowany przez MOSIW Międzyrzecz XIX Maraton Sztafet.

17

czerwiec

2018

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych

Wprawdzie rozpoczęły się już Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i duża część społeczności spędza czas przed telewizorem, ale w zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz umieszczone zostały aktualne klasyfikacje Grand Prix gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych 2018 (po czterech biegach).
 
P.S. Wiem , że wielu z was pytało się o te zestawienia Krzysztofa Kochana, Zbyszka Kolisa i Michała Kubika ale to nie oni byli powodem tego opóźnienia. Muszę się wam przyznać, że nie jest łatwo pogodzić pracę, studia, dom rodzinny i nie odpuszczać na dodatek treningów biegowych.
 
Dlatego dziękuję Wam za wyrozumiałość i dołożę wszelkich starań aby po kolejnych biegach zestawienia ukazywały się dużo szybciej.

Administrator serwisu KB Piast Międzyrzecz

02

czerwiec

2018

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka

W dniu dzisiejszym, tj. 2 czerwca 2018 roku w Międzyrzeczu odbyła się XXVII Międzyrzecka Dziesiątka. W tym roku impreza sportowa wzbogacona została mianem I Biegiem Weterana.
 
Upalne słońce nie odstraszyło biegaczy od udziału w zawodach, które to ukończyło 120 zawodników, w tym 33 kobiety. W ramach zawodów wyłonione zostały również klasyfikacje mundurowych i mieszkańców gminy Międzyrzecz.
 
Impreza została zorganizowana przez MOSiW Międzyrzecz 17 WBZ Międzyrzecz, KB Piast Międzyrzecz oraz przy współpracy z Rejonowym Sztabem Ratownictwa Społecznej Krajowej Sieci Ratunkowej w Międzyrzeczu, Komendą Powiatową Policji w Międzyrzeczu, Sołectwem Święty Wojciech, OSP Kaława i OSP Gorzyca.
 
W zakładce Kalendarz Imprez i Wyniki dostępne są już wyniki z tych zawodów. Zawody te zaliczane były do Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych oraz do Grand Prix Ziemi Lubuskiej.

06

maj

2018

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka - I Bieg Weterana

XXVII Międzyrzecka Dziesiątka - I Bieg Weterana

Zapraszamy wszystkich na kolejny bieg zaliczany do Grand Prix Ziemi Gorzowskiej oraz Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej, który odbędzie się w dniu 02.06.2018 o godz. 11:00.
 
Organizatorami biegu są MOSiW, 17 WBZ Międzyrzecz oraz KB Piast Międzyrzecz.
 
Regulamin biegu dostępny jest w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
Zapisy dostępne są pod adresem http://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/miedzyrzecka-dziesiatka

04

maj

2018

Rocznicowo na sportowo

Rocznicowo na sportowo

Pod takim właśnie szyldem, w dniu wczorajszym wyruszyli biegacze aby uczcić 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W biegu na dystansie ok. 4,8 km przebiegło 100 zawodników.
Najlepsze wyniki uzyskali: w kategorii mężczyzn Damian Filoda z Kęszycy Leśnej, a w kategorii kobiet - Karolina Bilawa z Międzyrzecza.

Oczywiście nie był to jedyny sportowy akcent podczas ostatnich dni, gdyż dzień wcześniej, tj. w dniu 02.05.2018r. w m. Pniewo odbyła się XVI edycja  Biegu po Słońce. Bieg ten organizowany był przez MOSiW Międzyrzecz we współudziele z naszym Klubem. Oba te biegi zaliczane są do Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej w biegach długodystansowych, a wyniki z obu tych biegów dostępne są w zakładce Kalendarz imprez i wyniki.
fot. Artur Anuszewski

09

marzec

2018

III Bieg Konstytucji 3-go Maja

III Bieg Konstytucji 3-go Maja

Wpisujemy się już niejako tradycyjnie organizacją naszego biegiu w międzyrzeckie obchody święta z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Wystartujemy tradycyjnie spod pomnika 1000-lecia Państwa Polskiego w Międzyrzeczu. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. 
 
Rejestracja elektroniczna odbywa się tradycyjnie przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl, a na zgłoszenia zawodników i wpłaty gwarantujące otrzymanie medalu oczekujemy do godziny 15.00 dnia 16.04.2018r. Regulamin biegu dostępny jest w zakładce "Kalendarz imprez i wyniki".
 

Copyright 2016 - 2020 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 146224