Aktualności

19

grudzień

2017

Posumowanie działalności KB Piast w roku 2017

Posumowanie działalności KB Piast w roku 2017

W dniu dzisiejszym, w Bibliotece Miejskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze, podsumowujące kolejny rok działalności KB PiastW czasie spotkania przedstawiono zrealizowane zadania w ostatnim roku, omówiono sprawy budżetowe oraz uchwalono kilka uchwał. Między innymi, jedną z nich jest zwolnienie w 2018 roku z opłat startowych zawodników którzy ukończyli 70 lat. Oczywiście w kolejnym roku kontynuować będziemy II edycję Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych do którego regulamin już wkrótce zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej.
 
Podczas spotkania zaprezentowany został projekt medalu, który otrzymają dobiegający do mety zawodnicy II Biegu Wyzwolenia w dniu 28.01.2018r. Autorem jest Jakub KACPRZAK, uczeń 4-klasy o profilu technik organizacji reklamy z Technikum nr 1 w Międzyrzeczu. Jednocześnie przypominamy, że aby otrzymać ten medal, należy dokonać rejestracji i opłacić wpisowe w terminie do 6 stycznia.

07

grudzień

2017

II Bieg Wyzwolenia

II Bieg Wyzwolenia

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę biegową, która zapoczątkuje kolejny, II cykl Grand Prix Ziemi Międzyrzeckiej.
 
Zawody odbędą się 28.01.2018r. o godz. 11.00 gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 8 km. Trasa nie będzie się różnić od tegorocznej edycji biegu. 
 

W zakładce Kalendarz imprez i wyniki dostępny jest już regulamin biegu. Można tam również obejrzeć film z pierwszej edycji Biegu Wyzwolenia nakręcony przez p. Wojciecha Łangowskiego.

Zapisy internetowe realizowane będą poprzez portal www.maratonczykpomiarczasu.pl

30

listopad

2017

Spotkanie członków Klubu

Spotkanie członków Klubu

Spotkanie podsumowujące rok działalności KB Piast odbędzie się 19 grudnia (wtorek) o 16:30 w salce na parterze w Bibliotece Miejskiej. Uprasza się klubowiczów o wzorcową frekwencję ;)
Bedzie można zgłaszać swoje ewentualne spostrzeżenia co do funkcjonowania Klubu lub jego formy.
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu 

22

listopad

2017

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych

Podsumowanie cyklu Grand Prix w biegach długodystansowych

Zarząd KB „Piast” dziękuje wszystkim uczestnikom zawodów organizowanych w 2017r.
W zakładce Grand Prix Gminy Międzyrzecz, dodana została końcowa klasyfikacja Grand Prix Gminy Międzyrzecz w Biegach Długodystansowych po wszystkich odbytych siedmiu biegach wchodzących w skład tegorocznego cyklu. Dostępne wyniki obejmują klasyfikację OPEN, kategorie wiekowe oraz najlepszych Międzyrzeczan.
 
Podsumowanie cyklu zawodów w ramach Grand Prix Międzyrzecza za 2017 r. odbędzie się 28 stycznia na OW Głębokie podczas II Biegu Wyzwolenia
Na ten bieg przygotowany zostanie medal z wizerunkiem dowódcy Powstania Wielkopolskiego – gen. Józefa Dowbor Muśnickiego, obecnie patrona 17 WBZ w Międzyrzeczu, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

11

listopad

2017

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

W dniu dzisiejszym 101 biegaczy postanowiło uczcić ten wyjątkowy dzień Narodowego Święta Niepodległości startując w zawodach w Międzyrzeczu. Do pokonania była trasa o dystansie 9 km dla mężczyzn oraz 7 km dla kobiet.
 
Najlepsze wyniki uzyskali:
Kategoria Kobiet:
Peron   Anita z Zielonej Góry - z wynikiem 29,54
Walentynowicz Monika z Gorzów Wlkp. - z wynikiem 30,27
Goździka  Agnieszka ze Strzelec Kraj.  - z wynikiem 32,54
Kategoria Mężczyzn:
Kryca  Dominik z Wędrzyna  - z wynikiem 32,11 (KB Piast Międzyrzecz)
Walkowski Cezary z Międzyrzecz   - z wynikiem 32,37 (KB Piast Międzyrzecz)
Majzlik  Piotr z Drezdenka - z wynikiem 33,01
 
Był to jednocześnie w tym roku ostatni z biegów zaliczany do cyklu cyklu Grand Prix Gminy Międzyrzecz w biegach długodystansowych. Wyniki dostępne są już w zakładce Kalendarz imprez i wyniki

25

wrzesień

2017

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

II Bieg Niepodległości w Międzyrzeczu

11 listopada w Międzyrzeczu odbędzie się II Bieg Niepodległości. Start do biegu zlokalizowany będzie przy pomniku 1000-lecia (przy moście na Obrze). Kobiety będą miały do pokonania dystans 7 km, mężczyźni 10 km. Początek i koniec biegu jest wspólny dla kobiet i mężczyzn.
 
W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego i dlatego dla zawodników na mecie biegu wręczane będą odlewane medale z jego podobizną. W ten sposób chcemy odejść od „matrycowych medali sklepowych”.
 
Bieg Niepodległości kończy cykl zawodów Grand Prix gminy Międzyrzecz i całość rywalizacji za 2017r. Najlepszych biegaczy podsumujemy i uhonorujemy podczas Biegu Wyzwolenia 28 stycznia 2018r. 
 
Regulamin biegu i zapisy już wkrótce na stronie www.maratonczykpomiarczasu.pl

Copyright 2016 - 2019 KB Piast Międzyrzecz | Realizacja: Tomasz Kazimierczak | Wszystkie prawa zastrzeżone | Unikalnych wizyt 101112